Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 01:55:29

Навчання з територіальної оборони

12.08.2015   07:25Агенцiя

Наприкінці минулого тижня представники чернігівського Управління сприяння територіальній обороні та загону Першої чернігівської сотні взяли участь в дводенних тактичних навчаннях з територіальної оборони, що відбулись поблизу Києва.

В навчаннях, за участі представників ЗСУ та Генштабу, взяло участь понад 220 учасників, включаючи підрозділи тероборони Броварського райвійськкомату, Народного Резервісту, Українського легіону, загонів ТСОУ з Одеси, Луцьку, Львову та Вінниці.
   
За легендою, група противника десантувалась в лісі, і зайняла оборону, в свою чергу роті, в якій приймало участь чернігівське відділення, було поставлене задання на площі 10 км2 виявити опорний пункт противника та провести операцію з його ліквідації. Протягом двох діб, в надскладних умовах, бійці подолали близько 20 км, проводили розвідку в нічний час, організовували кругову оборону. Загону вдалось виявити місцерозташування противника, вдало обрати місце ночівлі, яке не виявила РДГ противника, та зранку здійснити атаку.
   
Поставлене завдання було виконано.  По завершенні навчань в навчальному таборі були проведені додаткові заняття і майстер-класи з топографії, психологічної підготовки, ножового бою, управління БПЛА.
   
Це був перший захід такого рівня, і в планах організаторів та ЗСУ продовжити практику проведення регулярних навчань з територіальної оборони.
   
Зацікавленні патріотичні організації та особи, які готові допомогти або зацікавлені в участі таких навчанях, можуть звертатись до чернігівського ТСОУ e-mail: 046@tso.org.ua

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.