Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 22:13:39

Недопущення рецидивної злочинності серед молоді

08.08.2015   10:37

Становлення України як демократичної, правової, соціальної держави зумовлює необхідність удосконалення системи нагляду й проведення соціальної роботи з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, та засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, впровадженню корекційних програм і методик стосовно зниження рівня рецидивної злочинності серед молоді.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників Чернігівського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції УМВС України в  Чернігівській області є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку.

Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Однак, окрім індивідуальних заходів, у практиці названих структур використовується і групова робота.

Молоді особи, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, були залучені до участі у лекційно – тренінговій роботі за участю Павла Короткова - психолога Клініки, дружньої до молоді, та Ніни Яковенко - провідного фахівця із соціальної роботи ЧМЦСССДМ, яка проводилась 4 серпня на базі Чернігівського міського відділу КВІ.

Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я, утвердження цінностей здорового способу життя тощо.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини