Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:48:51

Недопущення рецидивної злочинності серед молоді

08.08.2015   10:37

Становлення України як демократичної, правової, соціальної держави зумовлює необхідність удосконалення системи нагляду й проведення соціальної роботи з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, та засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, впровадженню корекційних програм і методик стосовно зниження рівня рецидивної злочинності серед молоді.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників Чернігівського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції УМВС України в  Чернігівській області є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку.

Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Однак, окрім індивідуальних заходів, у практиці названих структур використовується і групова робота.

Молоді особи, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, були залучені до участі у лекційно – тренінговій роботі за участю Павла Короткова - психолога Клініки, дружньої до молоді, та Ніни Яковенко - провідного фахівця із соціальної роботи ЧМЦСССДМ, яка проводилась 4 серпня на базі Чернігівського міського відділу КВІ.

Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я, утвердження цінностей здорового способу життя тощо.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини