Майбутніх телеоператорів навчали в Прилуцькій виховній колонії
В рамках взаємодії Державної пенітенціарної служби України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на базі Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області.
![](/uploads/10819-m.jpg)
В рамках взаємодії Державної пенітенціарної служби України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на базі Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області проведено семінар працівників виховних колоній, що здійснюють зйомку відеофільмів з вихованцями. В роботі семінару взяли участь представники ЮНІСЕФ Руслана Сірман, громадянин Німеччини КрістофорШюпп та представники виховних колоній ДПтС України.
Учасники семінару провели тренінги для майбутніх режисерів і операторів, як з числа співробітників, так і з числа вихованців. Присутніх ознайомили з типом кінокамер, прийомами зйомки та монтажу.
В процесі роботи гості створили та зняли три нових фільми за участю засуджених юнаків, які відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії, попередньо ознайомившись з умовами тримання, навчання та відпочинку вихованців.
Складність однохвилинного кіно полягає в тому, що тут немає професійних артистів та декорацій. Кінооператори і режисери «очима» своїх кінокамер намагалися зафіксувати факти і події, які відбуваються в житті вихованців. Протягом однієї хвилини оператори прагнули показати зміни в житті вихованця, його долю, його шлях перевиховання. Оператор документальної кінематографії повинен суміщати в собі і художника, і журналіста, і знавця техніки кінозйомок й різноманітних кіно-прийомів.
В ході спілкування з вихованцями Прилуцької виховної колонії гості відзначили їх комунікабельність, готовність до співпраці, великий інтерес до розвитку документального кіно. А юнаки-учасники семінару запам′ятали, що праця кінооператора важка, складна, та разом з тим, творча та захоплююча.
проведено семінар працівників виховних колоній, що здійснюють зйомку відеофільмів з вихованцями.
В роботі семінару взяли участь представники ЮНІСЕФ Руслана Сірман, громадянин Німеччини КрістофорШюпп та представники виховних колоній ДПтС України.
Учасники семінару провели тренінги для майбутніх режисерів і операторів, як з числа співробітників, так і з числа вихованців. Присутніх ознайомили з типом кінокамер, прийомами зйомки та монтажу.
В процесі роботи гості створили та зняли три нових фільми за участю засуджених юнаків, які відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії, попередньо ознайомившись з умовами тримання, навчання та відпочинку вихованців.
Складність однохвилинного кіно полягає в тому, що тут немає професійних артистів та декорацій. Кінооператори і режисери «очима» своїх кінокамер намагалися зафіксувати факти і події, які відбуваються в житті вихованців. Протягом однієї хвилини оператори прагнули показати зміни в житті вихованця, його долю, його шлях перевиховання.
Оператор документальної кінематографії повинен суміщати в собі і художника, і журналіста, і знавця техніки кінозйомок й різноманітних кіно-прийомів.
В ході спілкування з вихованцями Прилуцької виховної колонії гості відзначили їх комунікабельність, готовність до співпраці, великий інтерес до розвитку документального кіно. А юнаки-учасники семінару запам′ятали, що праця кінооператора важка, складна, та разом з тим, творча та захоплююча.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.