Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 квітня, 05:18:48

Місцеві ініціативи в територіальних громадах Чернігівщини

29.07.2015   12:58Агенцiя

Ремонт дороги силами жителів громади, створення пожежної команди, відродження хору, будівництво дитячого майданчика, створення історико-меморіального комплексу одного корабля – ці та інші ініціативи були представлені головами територіальних громад, що беруть участь у проекті «Сприяння формуванню громадянського суспільства у сільських та селищних громадах Чернігівської області».

Черговий семінар в рамках цього проекту проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 28 по 29 липня 2015 р. Мета навчання – підготовка до конкурсу місцевих ініціатив, що відбудеться у вересні цього року.

Впродовж двох днів очільники сільських та селищних громад Чернігівщини презентують та обговорюють доопрацьовані проекти впровадження місцевих ініціатив, розробляють критерії оцінювання місцевих ініціатив, визначають форми презентацій на конкурс,  обговорюють труднощі і проблеми, що виникали під час підготовки і реалізації місцевих ініціатив, способи та засоби за допомогою яких вони долалися.

Проводить завершальний семінар референт фонду Ганса Зайделя Юрген Вальхсхьофер.

В роботі семінару бере участь Даніель Зайберлінг – керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії. 28 липня 2015 р. відбулася зустріч пана Зайберлінга з головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем та головою обласної ради Миколою Звєрєвим, під час яких обговорювалися стан та перспективи розвитку співробітництва між органами державної влади та місцевого самоврядування Чернігівської області й Фонду.

Останні новини Чернігівщини

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00 15:02

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту! 12:27

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Вранці 17 квітня росіяни завдали 3 ракетних ударів по Чернігову. 12:18

"Наразі триває пошуково-рятувальна операція. Зараз вже можу казати про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. Більше 20 поранених", - сказав в інтерв'ю телеканалу 1+1 начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 08:45

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини