Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 20:19:48

Отримати європейську освіту можна буде і в Чернігові. ВІДЕО

29.07.2015   11:47Агенцiя

Академія суспільних наук у Варшаві – найбільший приватний навчальний заклад Польщі, що працює вже 20 років.

На навчання до нього приїзждають студенти з усього світу, з них сорок відсотків – українці. А тепер Польща приїде до України. Отримати європейську освіту згодом можна буде у Чернігові. Польська Академія суспільних наук має намір відкрити свій український філіал. Створений він буде на базі чернігівського кооперативного технікуму.

Невипадково відділення Академії суспільних наук базуватиметься саме у Чернігові. Представники університету мають намір приймати студентів не лише з України, а й з сусідньої Білорусі.

Викладацький склад буде з Польші. Аби не виникало мовних бар’єрів в освітньому процесі, крім звичних занять з профільних предметів, студенти перший рік навчання освоюватимуть і польську мову.

Приймати перших студентів на навчання у чернігівській філії Академії суспільних наук мають намір вже через рік.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини