Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 14:25:43

Діти визначили важливість енергозбереження в Чернігові

24.07.2015   08:03Агенцiя

Інформаційна зустріч для дітей «Енергозбереження – потреба чи необхідність?» відбулася 20 липня в Чернігівському таборі для обдарованої молоді. Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 дітей та підлітків.

Аудиторія долучилася до дискусії, метою якої було з’ясувати поняття енергозбереження та мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності. На основі отриманої інформації діти могли зробити власні висновки, та визначити, чи потрібні сьогодні енергоефективні заходи.

Варіації впровадження методів енергозбереження в побуті детально пояснювала модератор тренінгу – місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

«Діти мають приділяти власний час не тільки іграшкам і відпочинку, а й таким актуальним питанням як енергоефективність та енергозбереження. Активізація їхньоъ уваги в такому чутливому віці дозволить у майбутньому отримати покоління небайдужих, активних громадян, які будуть здатні аналізувати інформацію та своїми діями не шкодити, а зберігати наявні в них ресурси, раціонально їх використовувати», – запевняє Наталя Висіканець.

Буклети та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» отримали всі учасники тренінгу. Вони зможуть показати їх своїм друзям та батькам, повернувшись з табору.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32

З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.

5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19

П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.

Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54

29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини