Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 00:14:26

Держслужбовці вивчатимуть, як відбувається залучення інвестицій для розвитку житлово-комунального господарства

28.02.2012   17:25

"Основні напрямки державної політики в житлово-комунальному господарстві": тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою розпочався сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Захід проводиться для начальників відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій та управлінь Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад і триватиме з 28 лютого по 1 березня включно.
 
У відкритті семінару взяли участь заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації В'ячеслав Сальніков та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
 
Розкладом семінару заплановано ряд тематичних зустрічей, під час яких держслужбовці вивчатимуть, як відбувається залучення інвестицій для розвитку житлово-комунального господарства, реформування системи утримання житлового фонду і структури управління та забезпечення моніторингу діяльності галузі, аналізуватимуть ціноутворення на послуги у системі житлово-комунального господарства в сучасних умовах, а також нормативно-правову базу енергозбереження та сучасних енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві.
 
Протягом навчання начальники відділів, крім цього, розглянуть також порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", причини та умови, що призводять до порушення антикорупційного законодавства та заходи з їх усунення тощо.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини