Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:43:22

До Чернігівського обласного військкомату завітали іноземні військові психологи

08.07.2015   10:44Агенцiя

Поділитися досвідом до Чернігова приїхала делегація міжнародних спеціалістів та фахівців, які займаються психологічним відбором військовослужбовців. Зокрема, це представники Ради Європи із Хорватії, Ізраїлю, Польщі та Pompidou Group (Франція).

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник Вадим Лільчицький розповів гостям про особливості роботи психологів з призовниками під час проходження ними медичної комісії. Сама методика є дворівневою. І має на меті вивчення морально-психологічного стану кандидатів на військову службу. Адже головне завдання полягає у призові мотивованих та стійких до стресових ситуацій бійців. Під час застосування психологічного тестування в районах, на кожні сто осіб — 4-5 призовників виявляються непридатними до служби. Ще двоє-троє відсіюються під час аналогічної перевірки в обласному віськомматі. У результаті такого відбору фокусуються групи, визначається їх командний склад та напрямок військової підготовки. Також, у разі потреби, проводяться індивідуальні бесіди з мобілізованими.

На основі напрацьованого у Чернігові досвіду, Міноборони України запустило пілотний проект психологічного відбору військовослужбовців ще у п’яти набільших містах країни — Запоріжжі, Львові, Харкові, Одесі, Києві та Дніпропетровську. У разі успіху розробленої у Чернігові психологічної методики, цей досвід має поширитись на інші регіони.

— Наша робота знайшла відгук серед військових спеціаластів. І зараз Міністерство оборони України започаткувало спільний проект з Pompidou Group та Радою Європи, задля вивчення їх досвіду і отримання підтримки у психологічній підготовці військових, — зазначив Вадим Лільчицький.

Голова Української Асоціації Психодрами Віктор Мозговий у своєму виступі розповів про досвід та особливості роботи психологів під час мобілізації, навчання в учбових центрах, супроводу солдат в АТО, реадаптацію демобілізованих та ресоціалізацію військових інвалідів.

Іноземні гості поділилися досвідом роботи у своїх країнах, виклали своє бачення української специфіки психологічної підримки солдат та відповіли на запитання представників ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини