Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 17:31:42

До Чернігівського обласного військкомату завітали іноземні військові психологи

08.07.2015   10:44Агенцiя

Поділитися досвідом до Чернігова приїхала делегація міжнародних спеціалістів та фахівців, які займаються психологічним відбором військовослужбовців. Зокрема, це представники Ради Європи із Хорватії, Ізраїлю, Польщі та Pompidou Group (Франція).

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник Вадим Лільчицький розповів гостям про особливості роботи психологів з призовниками під час проходження ними медичної комісії. Сама методика є дворівневою. І має на меті вивчення морально-психологічного стану кандидатів на військову службу. Адже головне завдання полягає у призові мотивованих та стійких до стресових ситуацій бійців. Під час застосування психологічного тестування в районах, на кожні сто осіб — 4-5 призовників виявляються непридатними до служби. Ще двоє-троє відсіюються під час аналогічної перевірки в обласному віськомматі. У результаті такого відбору фокусуються групи, визначається їх командний склад та напрямок військової підготовки. Також, у разі потреби, проводяться індивідуальні бесіди з мобілізованими.

На основі напрацьованого у Чернігові досвіду, Міноборони України запустило пілотний проект психологічного відбору військовослужбовців ще у п’яти набільших містах країни — Запоріжжі, Львові, Харкові, Одесі, Києві та Дніпропетровську. У разі успіху розробленої у Чернігові психологічної методики, цей досвід має поширитись на інші регіони.

— Наша робота знайшла відгук серед військових спеціаластів. І зараз Міністерство оборони України започаткувало спільний проект з Pompidou Group та Радою Європи, задля вивчення їх досвіду і отримання підтримки у психологічній підготовці військових, — зазначив Вадим Лільчицький.

Голова Української Асоціації Психодрами Віктор Мозговий у своєму виступі розповів про досвід та особливості роботи психологів під час мобілізації, навчання в учбових центрах, супроводу солдат в АТО, реадаптацію демобілізованих та ресоціалізацію військових інвалідів.

Іноземні гості поділилися досвідом роботи у своїх країнах, виклали своє бачення української специфіки психологічної підримки солдат та відповіли на запитання представників ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини