Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:56:26

Грамота замість диплому? ВІДЕО

02.07.2015   18:44Агенцiя

Так, це реальність. Цього року випускники вищих навчальних закладів стикнулись з незвичайною проблемою.

На своїх випускних вечорах вони навіть не можуть потримати в руках власний диплом. В один з найважливіших днів у житті кожної людини, на університетський випускний, чернігівським студентам вручають грамоти замість диплому. Ні, сесію випускники позакривали, та ось держава не встигла подбати про їх дипломи. Цього року вийшов наказ про запровадження нових європейських зразків додатку до диплому, який і спричинив затримку.
 
Звісно, все це створює незручність і для студентів, і для навчальних закладів. Адже для вступу на магістратуру обов’язково потрібен диплом бакалавра, якого просто-напросто немає. Це питання вирішили шляхом переносу кінцевої дати подання документів, яку перенесли аж на серпень. Новоспечені спеціалісти та магістри поки не зможуть дозволити собі пошук роботи, та це їх не засмучує.
 
А от що робити тим студентам, які вже мають роботу, ніхто не знає. За законом, вони повинні принести диплом на місце роботи одразу після закінчення. Та все ж таки ці незручності не дозволили зруйнувати святковий настрій студентів.
 
Вже найближчим часом Міністерство освіти обіцяє нарешті вирішити всі питання з затримками дипломів. Хочете – смійтеся, хочете – ні, поки що випускники можуть дозволити собі лише потримали у руках обкладинки від дипломів.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.