Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:28:26

ОПОРА оголошує конкурс для учасників Літньої школи з виборів: Election Camp – 2015

29.06.2015   15:11Агенцiя

Двері на цей захід в якості учасників зачинені для представників політичних партій, які планують балотуватися на чергових місцевих виборах або працювати у штабах кандидатів; політичним діячам, які не працюють у третьому секторі; туристам!

Під час інтенсивного курсу навчань планується підготувати громадських активістів з таких тематик:

    виборчі системи та процеси;
    робота виборчих комісій і підрахунок голосів;
    оскарження дій чи бездіяльності організаторів виборів;
    відповідальність за злочини проти виборчих прав;
    виборчі технології;
    адміністративний ресурс та виборча «благодійність»;
    політичні фінанси.

Навчання відбуватиметься як у семінарсько-тренінговому форматі, так і з практичними завданнями, під час яких учасники зможуть застосувати отримані знання.

До виступів на Election Camp будуть запрошені експерти з виборчого права, практики та цікаві спікери, які мають значний досвід у тематиці Школи. Навчання відбуватиметься з рядом мотиваційних компонентів, які направлені на визначення найкращих слухачів та інтеграцію їх до кампаній спостереження ОПОРИ.

Отримані знання будуть практично застосовані учасниками 26 липня під час позачергових виборів народних депутатів у 205 одномандатному мажоритарному окрузі.

Якщо ви дочитали до цього абзацу, значить ви таки активіст-фанат! Тому хочемо запевнити, що буде складно, але корисно та місцями цікаво. Також ми гарантуємо вам 6 днів у колі однодумців. На жаль, під час навчання не вдасться виспатись, бо робота триватиме з самого ранку до пізньої ночі, а 26 липня триватиме для вас півтори доби, але заряд енергії та спогади про інтенсивний курс залишаться на довго. Якщо ви готові на ці випробування заради знань, вмінь, навичок та хорошої компанії, то просимо зареєструватись у формі і чекати відповіді щодо результатів відбору https://goo.gl/cjyPov

Але врахуйте, що відвідуваність усіх секцій та занять Election Camp – 2015 є обов’язковою, тому якщо ви не готові до цього, то краще звільніть місце для зацікавлених потенційних учасників.

Літня школа з виборчої тематики організовується в рамках програми «Місцеве спостереження за виборчими процесами в Україні», що здійснюється за підтримкиUSAID.

Тривалість Election Camp: 23–28 липня.

Місце: славне місто Чернігів.

Організатори покривають витрати учасників на проживання, харчування та дорогу в обидва боки.

Заявки на участь приймаються до 10 липня включно.

 

http://oporaua.org/component/content/article/13-events/7700-opora-ogoloshuje-konkurs-dlja-uchasnykiv-litnoji-shkoly-z-vyboriv-election-camp-2015

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини