Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:16:06

Працівників Чернігівської міської та районних у місті рад ознайомили з новаціями антикорупційного законодавства

18.06.2015   08:21Агенцiя

Навчання посадових осіб Чернігівської міської ради, Новозаводської та Деснянської районних у місті рад та керівників комунальних підприємств міськради у рамках постійно діючого тематичного семінару “Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку суспільства” проведено 16 червня з питань застосування Закону України “Про запобігання корупції”.

Відкриваючи захід, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров нагадав, що 26 квітня набрав чинності Закон України «Про запобігання корупції» в новій редакції. Він зауважив, що тема навчання є дуже актуальною, оскільки зміни торкнулися багатьох аспектів служби в органах місцевого самоврядування.

Про особливості нового закону і механізми його застосування розповіла начальник юридичного відділу обласної державної адміністрації Наталія Мужикова. Вона, зокрема, зупинилася на тлумаченні деяких термінів, на принципово нових розділах нового закону, роз’яснила поняття конфлікту інтересів та пов’язаних із цим ситуацій, навела конкретні приклади.

Учасники семінару задали ряд запитань, на які отримали фахові вичерпні відповіді.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини