Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 02:07:53

В пришкільних таборах Чернігова в червні 2015 року проходять пізнавальні тренінги з фінансової грамотності від ЮніорБанку

16.06.2015   12:38Агенцiя

Для школярів літо - це не лише час відпочинку, це цілих три місяці канікул, які потрібно провести в задоволення і з користю. Досить популярним способом проведення літа є відпочинок у пришкільних та оздоровчих таборах для дітей.

Де ж іще, як не у літньому таборі, можна провести теплу пору року не лише відпочиваючи, спілкуючись з однолітками, а й набираючись нових цікавих знань?
Незважаючи на літні канікули, ЮніорБанк продовжує навчати фінансової грамотності школярів Чернігівщини. Так, цього літа тренери БізнесШколи ЮніорБанку Чернігівського регіонального управління ПриватБанку завітають до дитячих пришкільних таборів міста Чернігова, аби познайомити дітей із основними поняттями фінансового успіху, ведення бізнесу та економіки.

«Заняття у БізнесШколі ЮніорБанку проводяться уже не перший рік. Як показує досвід - те, що діти дізнаються на уроках, є для них цікавим. І мова не лише про банківські продукти. Школярі у такий спосіб навчаються керувати своїм поки що невеликим бюджетом, знайомляться із банківськими професіями, - розповідає керівник напрямку ЮніорБанк Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Людмила Герасько. - Дітям потрібно розвиватися і збагачуватися знаннями навіть на канікулах. Які сьогодні є інновації у банківській сфері, як користуватися найновішими технологіями ведення бізнесу, та й загалом - що таке бізнес, бюджет та фінанси - усіма цими знаннями ми намагаємося збагатити школярів нашої області під час лекцій та тренінгів у літніх таборах. Кращих запрошуємо вже восени стати студентами БізнесШколи і протягом трьох місяців безкоштовно відвідувати заняття з фінансової грамотності».

Для більшої мотивації школярів ЮніорБанк запускає акцію - серед шкіл м.Чернігова:  школа, в якій до 25 червня буде оформлено більше, ніж 30 карт отримує дві доріжки в боулінг клуб! А  серед районних відділень - призом буде поповнення мобільного телефону на суму 20 грн. Кожному, хто оформив карту, за умови, що на школу оформлено більш ніж 30 карт.

ЮніорБанк розпочав свою діяльність у 2009 році в Україні. За час діяльності випускниками БізнесШколи на Житомирщині стало понад 200 школярів. Активно користуються картами Юніора в області більше 2000 дітей. Восени ЮніорБанк розпочинає новий набір на заняття з фінансової грамотності та радо запрошує усіх школярів до БізнесШколи.

Прес-служба ПриватБанку в Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини