Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:48:02

Проведено тренінг–практикум на тему "Холодний батик"

15.06.2015   11:31Агенцiя

З метою покращення професійної майстерності викладачів образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв підготовлено та проведено тренінг–практикум, для викладачів образотворчого мистецтва, який днями відбувся у приміщенні Чернігівської дитячої художньої школи.

Обласний тренінг-практикум на тему «Холодний батик» спрямований допомогти викладачам методично правильно побудувати навчальний процес, орієнтуючи їх на викладання предметів, передбачених програмою, розширити базові відомості про технологію виготовлення холодного батика.

При проведенні теоретичних та практичних занять була розкрита тема предмету за вибором художніх відділень «Батик».

З вітальним словом до учасників тренінгу–практикуму звернулись заступник директора обласного методичного центру Світлана Сакір та директор Чернігівської дитячої художньої школи Марія Рибіна-Ткач.

З лекцією про розвиток та історію виникнення холодного батику виступила методист з образотворчого мистецтва обласного методичного центру Анна Ібрагімова, яка також представила презентацію з технології виготовлення батика. З представлених відеоматеріалів викладачі мали змогу ознайомитися з базовими відомостями щодо технологій та художніх особливостей батику, провідними майстрами, що працюють в даній техніці та їх роботами.

Для учасників тренінгу-практикуму керівник студії «Ренесанс» Маргарита Таішева провела майстер-клас з технології виготовлення холодного батика.

Під час проведення тренінгу-практикуму викладачі образотворчого мистецтва області мали змогу ознайомитися з методичною літературою.

Заняття тренінгу-практикуму пройшли на високому рівні.

В результаті проведення обласного тренінгу-практикуму з предмету за вибором, викладачі шкіл естетичного виховання змогли окрім теоретичного багажу знань збагатитися ще й практичним досвідом створення холодного батика, що стане у нагоді в їх подальшій роботі.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини