Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:38:14

Відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі здійснюватиметься у першу чергу

11.06.2015   10:52Агенцiя

Питання щодо підготовки до реалізації проектів, включених до фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році знаходиться на постійному контролі Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

З цього приводу заступником директора Департаменту Сергієм Нітченком спільно з спеціалістами виробничо-технічного відділу, здійснюється обстеження об’єктів з високим ступенем будівельної готовності в області, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Так, днями, з виїздом на місце, оглянуто об’єкт незавершеного будівництва «Реконструкція Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру за адресою вул. Дзержинського,7 смт Добрянка Ріпкинського району».

У ході обстеження виявлено недовиконання частини робіт та недоліки в ряді виконаних робіт будівель. Департаментом спільно з представниками органів влади Ріпкинського району визначені першочергові заходи щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва.

На Чернігівщині питання відновлення недобудованих об’єктів освітньої галузі є пріоритетним. На реконструкцію Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. з розміщенням в одноповерховій будівлі молодіжного центру з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році виділено 3 мільйони гривень. Адже введення в експлуатацію цього об’єкту має вкрай важливе значення для селищної громади.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини