Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:44:00

"Останній дзвоник" у податковому класі

30.05.2015   11:18Агенцiя

Травневого ранку пролунав останній дзвоник у податковому класі, відкриваючи учням дорогу у доросле самостійне життя. З радістю та гордістю за випускників прийшли сказати напутнє слово працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області, які свого часу проводили для учнів цікаві заходи з податкової тематики та традиційні спортивні турніри.

- Бажаємо, щоб отримані знання з основ податкової системи допомогли отримати гарну освіту та бути успішними у житті, – зазначив голова спортивної комісії Ради профспілки ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Закружний, відзначаючи цінним подарунком кращого учня податкового класу та активного учасника спортивних змагань, хокеїста Дмитра Скрипку.

Доброю традицією стала багаторічна співпраця Головного управління ДФС у Чернігівської області із ЗОШ №20 м. Чернігова, де успішно функціонує податковий клас, учні вивчають курс «Основи податкових знань». У податківців склалися дружні стосунки з учнями, адже крім занять, конкурсів  і вікторин з податкової та фінансово-економічної тематики у школі проводяться спортивні змагання «Золота шайба», «Льодова блискавка», естафета з бігу на ковзанах, турніри з футболу «Вересневий кубок» тощо.

Підростаюче покоління повинно усвідомлювати, що майбутній розвиток держави ґрунтується на міцному бюджеті та сумлінній сплаті податків.  Саме тому працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області приділяють увагу вихованню податкової культури у  школярів, співпрацюють з закладами освіти, запроваджують податкові класи, допомагають школярам вивчати спеціальний курс «Основи податкових знань».
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).