Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:57:17

"Останній дзвоник" у податковому класі

30.05.2015   11:18Агенцiя

Травневого ранку пролунав останній дзвоник у податковому класі, відкриваючи учням дорогу у доросле самостійне життя. З радістю та гордістю за випускників прийшли сказати напутнє слово працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області, які свого часу проводили для учнів цікаві заходи з податкової тематики та традиційні спортивні турніри.

- Бажаємо, щоб отримані знання з основ податкової системи допомогли отримати гарну освіту та бути успішними у житті, – зазначив голова спортивної комісії Ради профспілки ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Закружний, відзначаючи цінним подарунком кращого учня податкового класу та активного учасника спортивних змагань, хокеїста Дмитра Скрипку.

Доброю традицією стала багаторічна співпраця Головного управління ДФС у Чернігівської області із ЗОШ №20 м. Чернігова, де успішно функціонує податковий клас, учні вивчають курс «Основи податкових знань». У податківців склалися дружні стосунки з учнями, адже крім занять, конкурсів  і вікторин з податкової та фінансово-економічної тематики у школі проводяться спортивні змагання «Золота шайба», «Льодова блискавка», естафета з бігу на ковзанах, турніри з футболу «Вересневий кубок» тощо.

Підростаюче покоління повинно усвідомлювати, що майбутній розвиток держави ґрунтується на міцному бюджеті та сумлінній сплаті податків.  Саме тому працівники Головного управління ДФС у Чернігівської області приділяють увагу вихованню податкової культури у  школярів, співпрацюють з закладами освіти, запроваджують податкові класи, допомагають школярам вивчати спеціальний курс «Основи податкових знань».
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.