Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:17:32

Березенко: протягом найближчого місяця у Чернігові з’являться нові міні-футбольні поля

29.05.2015   15:43Агенцiя

У Чернігівських школах №19, №27 та №29 побудують нові сучасні міні-футбольні стадіони найкращого європейського зразка.

Про це повідомив Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівщини, який відвідав згадані навчальні заклади та привітав учнів і вчителів зі святом останнього дзвоника.

- Я хотів би відзначити спортивні успіхи наших шкіл та побажати учням і в майбутньому реалізовувати себе в спорті.

Від імені Федерації футболу України та Ради регіонального розвитку Чернігівщини Сергій Березенко вручив усім школам нашого міста набори спортивних м’ячів. Окрім цього голова ради підготував учням ще один подарунок:

- Але де ж грати вам цими м’ячами? Думаючи про це, разом з ФФУ ми прийняли рішення протягом найближчого місяця побудувати сучасні міні-футбольні поля європейського зразку зі штучним покриттям, де можна буде проводити змагання як міського, так і обласного, і, я думаю, державного рівня. Ми це робимо для того, щоб кожен учень, кожна дитина мікрорайону могла грати, вигравати і приносити славу рідній школі, рідному місту, - розповів школярам Сергій Березенко.

Також, Сергій Березенко привітав чернігівських учнів та вчителів із закінченням навчального року. Посадовець подякував вчителям за їхню не легку працю та звернувся до випускників:

– Сьогодні радісний день! У першу чергу для випускників, які йдуть на іншу сходинку свого життя – здобувати вищу освіту. Треба пам’ятати, що освіта – це не тільки інструмент вашого самовдосконалення. Сьогодні освіта – це ваш особистий внесок в розвиток держави, її економічного потенціалу. Освічені молоді українці зможуть побудувати нову державу.

Голова ради регіонального розвитку акцентував увагу присутніх на тому, що боротися з ворогом в обличчі країни-агресора можна, лише маючи сильну націю та свідоме молоде покоління.  Він також висловив переконання, що сьогоднішні школярі не будуть знати всіх жахіть війни і ми будемо жити в мирі та злагоді. Сергій Березенко привітав усіх присутніх від імені президента України Петра Порошенка:

- Дозвольте побажати вам успіхів, натхнення, здоров’я та наполегливої праці. Пам’ятайте, що талант – це лише 5 відсотків успіху, решта – важка, кропітка, щоденна праця.

PR

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини