Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 10:59:41

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

26.05.2015   16:46Агенцiя

Постійно діючий тематичний семінар для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 28. У відкритті заходу взяв участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Насамперед учасники семінару візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», присвяченій питанням кадрового забезпечення державної служби, служби в органах місцевого самоврядування; організації контролю за станом реагування на запити та звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів; основним завданням та організації роботи з документами в органах влади.

Слухачі ознайомляться з досвідом децентралізації в Європейських країнах; основними аспектами реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та законопроектами «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». Також обговорюватимуться засади нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни; використання можливостей сервісів Goоgle в роботі державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

27 травня відбудеться виїзд до Ніжина на предмет вивчення досвіду роботи Ніжинської районної державної адміністрації та виконкому Ніжинської міської ради. Наступного дня учасники семінару візьмуть участь у відео-зустрічі з питань формування території повітів та у зустрічі за «круглим столом» щодо дій місцевої влади у розвитку сільської місцевості в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Водночас керівники апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад дізнаються про можливості розробки та реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини