Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:29:43

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України

26.05.2015   16:46Агенцiя

Постійно діючий тематичний семінар для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 28. У відкритті заходу взяв участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Насамперед учасники семінару візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», присвяченій питанням кадрового забезпечення державної служби, служби в органах місцевого самоврядування; організації контролю за станом реагування на запити та звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів; основним завданням та організації роботи з документами в органах влади.

Слухачі ознайомляться з досвідом децентралізації в Європейських країнах; основними аспектами реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та законопроектами «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». Також обговорюватимуться засади нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни; використання можливостей сервісів Goоgle в роботі державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.

27 травня відбудеться виїзд до Ніжина на предмет вивчення досвіду роботи Ніжинської районної державної адміністрації та виконкому Ніжинської міської ради. Наступного дня учасники семінару візьмуть участь у відео-зустрічі з питань формування території повітів та у зустрічі за «круглим столом» щодо дій місцевої влади у розвитку сільської місцевості в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Водночас керівники апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад дізнаються про можливості розробки та реалізації проектів громадськості у співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.