Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:15:42

Сергій Квіт зустрівся з обдарованою молоддю та педагогами Чернігова

26.05.2015   15:53

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт 26 травня відвідав з одноденною робочою поїздкою Чернігівщину.

Перебування в обласному центрі для головного освітянина країни розпочалось із зустрічі з обдарованими учнями загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12 та їх педагогами-наставниками. Поспілкуватись з талановитою молоддю завітав і відповідальний за Чернігівщину від Адміністрації Президента Ураїни Сергій Березенко.

Варто відзначити, що для зустрічі такого високого рівня цей заклад було обрано не випадково, адже школі є чим пишатись: серед учнів є чимало переможців найпрестижніших всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань. І все це завдяки зусиллям досвідченого та кваліфікованого педагогічного колективу.

Відкриваючи зустріч, директор школи Василь Гопаченко презентував почесним гостям ключові аспекти роботи навчального закладу, ознайомив з основними досягненнями та здобутками колективу закладу.

- Ми живемо у час докорінних змін, зокрема у системі освіти. Саме тому для подальшого успішного розвитку необхідно проводити реформи. І Міністерством освіти і науки України зроблені важливі кроки у цьому напряму. Минулого року прийнято прогресивний Закон «Про вищу освіту», нещодавно схвалено Закон «Про наукову та науково-технічну діяльність». Завтра відбудеться презентація базового Закону «Про освіту» та «Про професійно-технічну освіту». Це є яскравим свідченням позитивних зрушень, - відзначив Сергій Квіт.

Міністр освіти і науки України відзначив роботу колективу та успіхи учнів, які своїми перемогами яскраво демонструють усю багатогранність талантів українського народу.

Сергій Квіт звертаючись до підростаючого покоління наголосив:

- Ви ті люди, які зовсім скоро стануть національною елітою України. У майбутньому багато хто з вас стане науковцями, політиками, відомими діячами, які керуватимуть нашою державою. Тому бажаю вам завжди бути відповідальними, успішно реалізувати усі задуми та постійно самовдосконалюватись для процвітання нашої України!.

На завершення учні та педагоги мали змогу задати Міністру освіти і науки України питання, які їх найбільше хвилюють. І це не дивно, адже наближається до завершення навчальний рік, тому багатьох цікавили новації цьогорічної вступної кампанії, скорочення кількості ВНЗ в Україні, особливості розподілу бюджетних місць, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).