Неповнолітні гості відвідали Чернігівський СІЗО управління ДПтС України в Чернігівській області
З метою профілактики та запобігання підліткової злочинності, за зверненням заступника начальника управління МВС України в Чернігівській області Романа Пицківа, спільно з представниками кримінальної міліції у справах дітей, на базі Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області відбулась ознайомча екскурсія для неповнолітніх, які перебувають на профілактичних обліках органів внутрішніх справ та КВІ м. Чернігова.
Начальник сектору КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області Євгеній Скалюн та в.о. заступника начальника СІЗО Артем Артеменко детально роз’яснили екскурсантам умови й правила проживання ув`язнених, серед яких: чіткий розпорядок дня, примусове навчання для осіб, які потрапили за грати та не встигли здобути середню освіту, обов’язкові роботи, прогулянки за розкладом та чітко лімітовані за часом, постійне перебування під наглядом та обмеження у зустрічах з друзями, рідними та близькими.
В рамках екскурсії учасники відвідали камери для тримання ув’язнених жінок та неповнолітніх, прогулянкове подвір’я, учбові класи, карцер та кімнату для бесід з психологом. Діти пройшлися приміщенням закритого типу та на власні очі побачили, в яких умовах перебувають ув’язнені. З одним із засуджених відділення господарчого обслуговування відвідувачам вдалося поспілкуватися. Про свій гіркий досвід та враження від життя у СІЗО засуджений розповідати не відмовився.
По закінченню екскурсії в СІЗО молодь, не приховуючи емоцій, ділились враженнями від побаченого, стверджуючи, що ні за яких обставин не хочуть сюди потрапити.
Останні новини Чернігівщини
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.