Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 03:01:27

В Чернігівському державному технологічному університеті відкрито навчальний центр Delcam

18.02.2012   12:07Агенцiя

Delcam plc – один з світових лідерів в розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення та контролю складних виробів та технологічної оснастки в машинобудуванні, транспорті, медицині та дизайні. Компанія була заснована в 1977 році в Кембриджському університеті. Постійний розвиток компанії обумовлений попитом програмного забезпечення. На сьогодні їхніми розробками користуються більше 20 тис. організацій в більше як 80 країнах світу.

Компанія Delcam активно співпрацює з провідними вищими навчальними закладами світу з метою підготовки фахівців з тривимірного моделювання та програмування верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК). В Україні подібні навчальні центри відкрито в 20 вишах, серед яких Київський і Харківський політехнічні інститути, Львівська політехніка і Донецький національний технічний університет. Чернігівський державний технологічний університет стане двадцять першим навчальним закладом в Україні і першим в області, де відкриється подібний навчальний центр.

Урочисте відкриття центру відбулося 15 лютого 2012 р. о 10-00 в Залі засідань вченої ради (к. І-224). На відкритті були присутні Генеральний директор Delcam Plc Хью Хамфріс, ректор Запорізького національного технічного університету проф. С.Б.Беликов, директор ТзОВ “Центр САПР” О.Й. Борисенко, представник Delcam Plc в країнах СНД Н.В. Погодаєва, керівництво навчального центру Delcam в ЗНТУ.

В урочистому відкритті взяли участь керівники провідних підприємств міста, знані науковці і фахівці з автоматизації технологічних процесів і тривимірного моделювання.

Коротка довідка про програмне забезпечення Delcam.

Поверхневе моделювання є найбільш сильною стороною пакету POWERSHAPE. Побудова поверхонь стала набагато простіше, і в той же час збереглися всі можливості редагування форми. POWERSHAPE автоматично пропонує найбільш відповідний спосіб побудови поверхні. У той же час у користувача на будь-якому етапі зберігається можливість самостійно задати необхідний йому спосіб і параметри побудови.

Delcam POWERMILL – пакет для підготовки високоефективних керуючих програм для фрезерних верстатів з ЧПК. Він дозволяє підвищити продуктивність верстатів і, одночасно з цим, досягти найвищої якості при виготовленні деталей і оснащення. Delcam POWERMILL традиційно вважається кращою системою підготовки керуючих програм (КП), для фрезерної обробки виробів складної форми.

Delcam POWERINSPECT – система контролю точності за допомогою 3-координатних контрольно-вимірювальних машин і маніпуляторів. Поєднуючи переваги широкого спектру можливостей і простоти у використанні, він дозволяє контролювати складні деталі методом порівняння їх з вихідними комп’ютерними моделями, створеними в CAD-системі. Delcam POWERINSPECT дозволяє контролювати як складні поверхні вільної форми (показуючи відхилення будь-яких виміряних точок від комп’ютерної моделі), так і геометричні елементи правильної форми, контролювати оснащення, сканувати прототипи для створення комп’ютерних моделей.

Delcam ARTCAM – це програмний пакет для просторового моделювання і механообробки, який дозволяє автоматично генерувати просторові моделі з плоского малюнка і отримувати по ним вироби на верстатах з ЧПК. ARTCAM пропонує потужний, легкий у використанні набір засобів моделювання, який надає дизайнерові свободу при створенні складних просторових рельєфів.

Потужним представником сімейства програмних продуктів фірми Delcam, є система FeatureCAM. Це система підготовки керуючих програм, заснована на автоматичному розпізнаванні типових елементів. Технологія автоматичного розпізнавання елементів обробки стала надзвичайно популярною серед замовників малого і середнього бізнесу, дозволяючи зробити розробку програм для верстатів з ЧПК настільки швидкою і простою, наскільки це можливо.

У лінійці програмного забезпечення Delcam є спеціалізоване рішення для взуттєвої промисловості – Delcam Crispin, яке дозволяє вирішувати завдання з опрацювання дизайну, декорування і виготовлення всіх типів взуття. Це підтверджує вибір, зроблений на користь програмних рішень від компанії Delcam, провідними виробниками взуття та спеціалізованими фірмами з виготовлення оснащення для взуттєвої промисловості. Взуттєва колодка – відправна точка для всіх дизайнерів і виробників як модельного і спортивного, так і ортопедичного взуття. Система Crispin дозволяє цифрувати фізичний прототип колодки чи імпортувати модель, отриману зі спеціалізованого ательє, при необхідності відредагувати отриману модель, зберегти її в електронній базі даних, використовувати її в подальшому на всіх наступних етапах проектування і виготовлення всіх елементів взуття.

Компанія Delcam пропонує спеціалізоване рішення для стоматологів. Це рішення базується на відкритій системі, яка складається з двох модулів. Delcam DentCAD – спеціалізована система моделювання зубних мостів і коронок. Delcam DentMILL – спеціалізована система для виготовлення зубних мостів і коронок на верстатах з ЧПК. Це рішення успішно використовується в багатьох стоматологічних клініках і лабораторіях по всьому світу і конкурує з так званими “закритими” системами, які раніше домінували у цій сфері, даючи користувачам можливість заощадити значні кошти на виборі постачальників обладнання (3D сканери, фрезерні верстати) і витратних матеріалів. А це в свою чергу робить рішення від компанії Delcam більш доступними для клінік, а, значить, і для пацієнтів.

http://www.stu.cn.ua/news_view/282/

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини