"Стратегія регіональних реформ в умовах кардинальних суспільних змін"
Традиційно весною на базі Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП проходить Міжнародна науково-практична конференція.
19 травня відбулась VII Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія регіональних реформ в умовах кардинальних суспільних змін». У конференції взяли участь вітчизняні та зарубіжні наукові працівники-практики, державні службовці, студенти. Директор Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП, кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович привітав усіх учасників конференції побажав плідної дискусії у вирішенні актуальних питань сьогодення регіонального рівня.
Протягом конференції працювали наступні секції:
Секція 1. «Стратегія розвитку регіону в контексті трансформації міжнародних відносин».
Секція 2. «Правове забезпечення регіональних реформ у геоекономічному просторі».
Доктор-інженер технічних наук, професор Технічного Рурського університету Бохума, технічний директор концерну «Оерлікон-Бармаг» Клаус Шефер виступив з доповіддю на тему: «Науковий менеджмент та організація проведення науково-інноваційної роботи». У своїй доповіді науковець розглянув основні питання наукового менеджменту, що стосуються нових технологічних розробок, які впроваджуються в національну економіку України та Німеччини. Компанія «Oerlikon» працює на ринку виробництва штучних волокон. Вона має 170 представництв у 35 країнах світу. Синтетичні волокна компанії «Oerlikon» використовується при виробництві продукції фірми «Адідас». Система наукового менеджменту концерну спрямована на отримання якісної продукції при мінімальної кількості затрачених ресурсів. На виробництві ведеться постійне оновлення та модернізація обладнання.
Директор відділу «Метали для Східної Європи» фірми «Тіссен Крупп» Мартін Штільгер запам’ятався аудиторії своїм досить емоційним виступом. Тема його доповіді: «Фірма «Тіссен Крупп»: вдосконалення, розширення та характерні особливості мережі поставок металів на ринок Східної Європи». Компанія працює у сфері виробництва алюмінію та стального прокату, має оборот 40 млрд. доларів, в ній працює 150 тис. працівників.
Існує шість частин ключа до успіху: щирість, особистісна цілісність, скромність, ввічливість, мудрість, милосердя. Мартін Штільгер висловив дуже просту річ – успіх досягається шляхом безперервного розвитку. Розвиток діяльності в системі он-лайн значно впливає на бізнес по виробництву та реалізації матеріалів. Менеджмент організацій дає можливість працівникам фірми реалізувати свої ідеї шляхом наукових інновацій, наприклад, комп’ютерна інженерія, де проводиться віртуальне моделювання різних деталей.
Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Власенко Юрій Дмитрович виступив з доповіддю на тему: «Запровадження європейських стандартів у діяльність органів юстиції: перші здобутки реформ». Протягом виступу він зазначив, що певні зміни у запровадженні європейських стандартів у діяльність органів юстиції вже зроблені. Основні завдання: відхід від бюрократії; робота в Інтернеті (довідки, різні виписки, документи можна опрацювати в системі он-лайн та роздрукувати самостійно). Доповідач зазначив, що в Україні поступово суспільство починає рух в напрямку європейської інтеграції, де панує закон та людська гідність.
Начальник Управління державної служби Головдержслужби України в області Дубок Валентин Петрович підготував змістовну доповідь на тему: «Основні положення стратегії реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні».
Назарко Світлана Олексіївна, кандидат економічних наук, заступник директор з науково-педагогічної роботи Чернігівського інституту імені Героїв Крут виступила з актуальної доповіддю сьогодення: «Аналітичний аналіз деяких проблем вищої освіти України». Вона зробила аналіз деяких проблем вищої освіти України та зазначила напрямки їх поступового подолання.
У заключному слові директор Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП, кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович висловив усім подяку за цікаві доповіді на конференції і побажав науковцям подальших наукових розробок, які були б спрямовані на покращення нашого життя, а студентам - реалізувати себе у науковому світі.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.