Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 червня, 01:23:31

Журналістів навчатимуть успішно протидіяти антиукраїнській пропаганді

20.05.2015   08:19Агенцiя

ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» оголошує про початок реалізації проекту «Як успішно протидіяти антиукраїнській пропаганді».

Останнім часом почастішали випадки подачі у російських ЗМІ викривленої інформації про події, що мали місце саме на Чернігівщині.

Місцеві ЗМІ відіграють надзвичайно важливу роль у захисті інформаційної безпеки як такі, що безпосередньо пов’язані з громадою, місцевими подіями та користуються в результаті цього значною довірою.

Основні ризики проникнення антиукраїнської пропаганди у ЗМІ:
— через використання неперевіреної інформації;
— внаслідок дій маніпулятивних технологій;
— через недбалість, ігнорування та не спростовування викривленої інформацію щодо місцевих подій.

Ці ризики можуть бути зняті через зростання фахового рівня працівників ЗМІ, їхнього навчання методам критичної оцінки інформації та протидії маніпулятивних технологій, підвищення їхньої компетентності та професійної спроможності.

Саме на це і спрямований проект «Як успішно протидіяти антиукраїнській пропаганді».

Проект передбачає:
– анонсування проекту, поширення інформації про проект та оголошення про відбір учасників.
– відбір 20-и учасників тренінгу на підставі розгляду заявок претендентів (до 1 червня 2015 року);
– проведення одноденного тренінгу (орієнтовно — ІІ декада червня 2015 року) з тем: а) аналіз інформаційного поля області та України; б) класифікація інформаційних загроз; в) форми та методи протидії антиукраїнській пропаганді; г) протидія маніпулятивних технологіям;
– за результатами тренінгу учасникам буде запропоновано долучитись до пошуку та реагування на неправдиву, антиукраїнську інформацію у інформаційному просторі Чернігівської області (червень – серпень 2015 року);
– інформування громадськості про результати проекту (червень – серпень 2015 року).

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/Kxo6Rk до 1 червня 2015 року.

Учасники тренінгу забезпечуватимуться харчуванням (обід, кава-брейк) та роздатковими матеріалами. Організатори не компенсують витрат на проїзд учасникам тренінгу.

Проект «Як успішно протидіяти антиукраїнській пропаганді» реалізується ГО «АРЗМІ» за підтримки Чернігівської ОДА у рамках обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012 – 2015 роки «Чернігівська громада».

Останні новини Чернігівщини

Про присвоєння меморіалу в Ягідному статусу національного і включення культурного ландшафту Чернігова до Попереднього Списку ЮНЕСКО – на засіданні Комітету ВРУ в обласному центрі 15:54

Учора в Чернігові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. У фокусі – питання культури.

Держава системно та централізовано розвиватиме ветеранський спорт 15:45

Відтепер централізованим розвитком ветеранського спорту займатиметься Міністерство у справах ветеранів. Нещодавно таке рішення ухвалила Верховна Рада.

Чернігівська лучниця — серед призерів чемпіонату України U21 у Львові 11:36

З 12 до 16 червня у місті Львів відбувся чемпіонат України серед юніорів (U21) зі стрільби з лука, у якому взяли участь 184 спортсмени з 11 областей України та міста Києва.

Понад 350 тисяч нових підручників – для шкіл Чернігівщини 11:34

У переліку отриманого – видання, за якими навчатимуться учні 1-2 класів. Оновлені підручники з інформатики, української мови, зарубіжної та української літератур отримали п’ятикласники. З мистецтва – шестикласники.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини