Проведено тренінг з тактичної медицини з військовослужбовцями військової служби правопорядку
Для військовослужбовців Чернігівського зонального відділення військової служби правопорядку ЗС України, які невдовзі відправляться в зону АТО, проведено тренінг з тактичної медицини.
Як повідомив керівник чернігівських військових правоохоронців підполковник Олег О. завдяки досвідченим інструкторам, які мають досвід роботи в екстремальних ситуаціях, військові навчилися надавати собі чи пораненому товаришу першу медичну допомогу та не допустити додаткових поранень.
— Курс дає можливість отримати мінімальний рівень знань, який необхідний кожному бійцю та офіцеру для того, щоб вижити на полі бою. Тренування проведено за комплексною програмою, яка зараз широко використовується в арміях країн НАТО. Ми не знаємо з чим можемо зіткнутися під час виконання завдань, тому ці ази тактичної медицини дуже допоможуть нам у подальшій службі, — зазначив офіцер.
Військові подякували своїм тренерам за допомогу та обговорили план розширення подальшої співпраці.
Останні новини Чернігівщини
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 17 чернігівців, за знищене - двоє 08:59
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 квітня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.