Бійці окремого полку Президента України вдосконалюють бойову майстерність на польовому виході
На одному з військових полігонів Чернігівщини військовослужбовці зведеного підрозділу окремого полку Президента України завершили плановий польовий вихід. Упродовж трьох тижнів воїни-контрактники елітної військової частини на практиці відпрацювали теоретичні знання із загальновійськових дисциплін.
Кожен день для військовослужбовців був насичений бойовою роботою.
— Значну увагу під час заходу приділяють заняттям з вогневої та тактичної підготовок. Також бійці тренували фахову майстерність під час виконання класичних бойових завдань в наступі та обороні. У процес навчання вносилися певні корективи, адже заняття проводилися з урахуванням досвіду бойових дій на сході країни, — розповів заступник начальника табірного збору по роботі з особовим складом майор Віталій Поливанюк.
Своєрідною кульмінацією польового виходу для зведеного підрозділу окремого полку Президента України став 120-кілометровий марш у визначений район та виконання підсумкових завдань. Зокрема, вояки вели розвідку, виявляли диверсійно-розвідувальні групи умовного противника та знешкоджували їх в так званих, «місті» та «житлових масивах».
Крім цього, велику увагу командування польового табору звертало на психологічну підготовку воїнів. Так, начальник науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗС України полковник Назім Агаєв розповів бійцям про різні стресові ситуації, що трапляються в ході бойових дій на Донбасі, та навчив контрактників як протидіяти їм, зберегти життя собі та товаришу.
Підсумовуючи результати тритижневого заходу, командування табірного збору відзначило високий рівень виучки особового складу, злагодженість підрозділів та здатність виконати поставлені завдання. Кожен боєць отримав індивідуальну оцінку.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.