Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 15:17:37

Учнівська молодь профтехосвіти Чернігівщини провела патріотичний флешмоб "Квітка пам’яті"

12.05.2015   13:08Агенцiя

Цього року вперше в Україні 8 травня відзначається День пам’яті та примирення. Символом вічної пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни, і зараз ціною власного життя відстоює незалежність на Сході України, є червоні маки.

Квітка маку в українській традиції та міфології має дуже багато значень. Це і символ сонця, безкінечності буття й життєвої швидкоплинності, пишної краси, волі та гордості, сну і отрути, оберегу від нечистої сили, і, водночас, крові та смерті. Образ маку нерідко символізує образ козака, який героїчно загинув, боронячи рідну Україну.

Вшануванню пам’яті воїнів-захисників української землі і був присвячений флешмоб «Квітка пам’яті», до якого долучились учні та колектив Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування. Із символічних жовто-блакитних кульок юні патріоти у вишиванках утворили карту єдиної і неподільної України, у центрі якої розквітли червоні маки пам’яті.

Ми завжди будемо пам’ятати про Другу світову війну, яка стала страшною трагедією в історії України, та мужніх захисників нашої Батьківщини, які самовіддано боронили рідну землю від ворога і зараз продовжують відстоювати незалежність, цілісність нашої країни! Низький уклін і вічна шана героям за безсмертний подвиг задля мирного і щасливого майбутнього України! Ми пам’ятаємо, а значить обов’язково переможемо!

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини