Підготовка та підвищення кваліфікації працівників у 2014 році. ДОВІДКА
Для забезпечення економіки висококваліфікованими кадрами існує необхідність здійснення підготовки та підвищення професійного рівня працівників.
У 2014 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, відповідно, 1,3% та 8,3% від загальної кількості працюючих.
Навчено новим професіям 2,7 тис. осіб, більшість з яких – це працівники промислових підприємств (53,2%). Основною формою навчання була підготовка безпосередньо на виробництві (73,7%), решта навчалася в загальноосвітніх начальних закладах різних типів за договорами.
Підвищення кваліфікації за різними формами навчання у 2014 р. пройшли 17,2 тис. осіб, переважна більшість з яких (58,2%) – жінки.
Кожен третій підвищував кваліфікацію безпосередньо на виробництві, решта – у загальноосвітніх навчальних закладах різних типів за договорами. Більшість працюючих, котрі підвищували кваліфікацію, – працівники освіти, державного управління й оборони, обов`язкового соціального страхування, промисловості, охорони здоров`я.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.