Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:12:53

Визначені переможці конкурсу "Кращий вихователь року"

01.05.2015   08:53Агенцiя

29 квітня у приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с.Хмільниця, Чернігівського району) відбувся заключний етап обласного конкурсу «Кращий вихователь року» серед педагогічних працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цей захід проводиться службою у справах дітей облдержадміністрації 11 років поспіль, з часу заснування його учасниками та призерами стали більше 80 фахівців.

Метою заходу є удосконалення ефективності виховного та реабілітаційного процесів, підвищення професійного рівня педагогічних працівників та обмін досвідом. Цього року вихователі змагалися у номінаціях «Україна – єдина» та «Використання прийомів ейдетики у виховній діяльності», а психологи демонстрували свої вміння та навички у здійсненні корекції дитячо-батьківських стосунків у номінації «Психологічна допомога».

Конкурс проводився в два етапи. У ході І етапу (заочного) учасники презентували власний досвід роботи, практичні здобутки та напрацювання, під час ІІ етапу (очного) – фахову майстерність на прикладі конкретних заходів та майстер-класів.

До складу журі ввійшли представники Служби у справах дітей облдержадміністрації та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

За результатами оцінювання переможцями конкурсу стали:

у номінації «Україна – єдина» Стужук Оксана Олексіївна – вихователь Чернігівського центру соціально - психологічної реабілітації, Царькова Тетяна Вікторівна – вихователь центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Хмільниця), Самусь Світлана Василівна вихователь Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

у номінації «Використання прийомів ейдетики у виховній діяльності» Сорока Анна Олександрівна - вихователь Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Шеремет Катерина Станіславівна – вихователь центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Хмільниця), Ганюхіна Олена Сергіївна – вихователь Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

у номінації «Психологічна допомога» – Лавренець Інна Іванівна – практичний психолог Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Хлібик Ірина Сергіївна – психолог Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Кучеренко Надія Миколаївна – практичний психолог центру соціально-психологічної реабілітації дітей (с. Хмільниця).

Переможцям були вручені подарунки та грамоти Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини