Набір учасників в тижневому стажуванні в республіці Естонія
Громадська організація Центр "Доброчин” оголошує набір учасників в тижневому стажуванні в республіці Естонія.
До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій Чернігівської області.
Візит планується в середині березня 2012 року (орієнтовно 18 – 24 березня).
Мета візиту:
- Ознайомитись з досвідом у вирішенні енергетичних проблем місцевих громад, в тому числі з відновлюваними та альтернативними джерелами енергії.
- встановити зв’язки з колегами з Естонії.
Для участі потрібно заповнити анкету учасника та пройти співбесіду. Відбір потенційних учасників відбуватиметься на конкурсній основі.
Наявність закордонного паспорту є обов’язковою. Строк дії паспорту має бути не меншим, ніж липень 2012 року.
Анкету можна отримати на Інтернет сторінці www.dobrochyn.org.ua в розділі Публікація, аналітика.
Співбесіда буде проходити після отримання анкети учасника. Очікується, що потенційний учасник продемонструє готовність впроваджувати отримані нові знання на практиці у своїй роботі.
Термін подачі анкет до 21 лютого 2012 року, включно.
Про результати відбору учасників стажування буде повідомлено до 24 лютого 2012 року.
Анкети надсилати на електронну пошту: dobrochyn@cn.relc.com з поміткою “Стажування Естонія”.
Витрати, пов’язані з перебуванням української делегації в Естонії, покриваються організаторами.
Діяльність проходить за підтримки МЗС Республіки Естонія.
Контактна особа:
Наталія Дрозд
(0462) 67 71 81
050 382 85 90
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.