Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:17:54

Думки в Бахмачі про адміністративно-територіальну реформу

11.04.2015   09:53

Щойно принята урядом Методика формування спроможних територіальних громад вперше розглядалася на черговому семінарі «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів».

Проходив він 10 квітня в Бахмачі за участі голів територіальних громад району, працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради. У навчанні взяв участь голова районної ради Іван Желіхівський.

Розглядалися три традиційні блоки питань: причини змін що розпочалися, перебіг реалізації реформи, зокрема – у фінансовій сфері,  можливості законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Учасники навчання поставили, зокрема, такі питання: «Скажіть, якою після реформи буде карта Бахмацького району?», «Якщо нинішнього району зрештою не буде, то у кого працюватиме фінансове управління?», «Яким буде штатний розпис нових територіальних громад?»,  «Хто в результаті реформи відповідатиме за первинну медичну допомогу?», «Навіщо проводити реформу, якщо спочатку треба будувати заводи?», «Які повновження будуть у територіальної громади, а які – у району?», «Навіщо нині самодостатнім громадам об`єднуватися?», «Як бабці доїхати до адміністративного центру об’єднаної територіальної громади?», «Чи держава виділятиме гроші на ремонт сільських доріг під час реформи?», «Чи передбачила держава кошти на реформу?».

Проводили заняття директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіонрозвитку Юрій Вдовенко.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.