Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 14:59:53

Городня та територіальна реформа

07.04.2015   17:13

Дванадцятий семінар «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів» пройшов 7 квітня в Городні.

Відкрив його та взяв участь у роботі голова районної ради Григорій Примак. До навчання запрошувалися голови територіальних громад. Проводили заняття директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіонрозвитку Юрій Вдовенко.

Вони розглянули концептуальні засади зазначеної реформи в України, причини її запровдження та завдання, докладно зупинились на зв`язку новацій Бюджетного та Податкового кодексу з майбутньою територіальною організацію влади.

Під час обговорення учасники семінару питали, зокрема, таке: «Чи територіальна реформа реальна?», «Чи враховує вона особливості півночі Чернігівщини – малонаселеного Полісся?», «Навіщо держава запропонувала громадам об`єднуватися добровільно, а не за владним рішенням?», «Чому держава забрала у нинішніх територіальних громад податок на доходи фізичних осіб?», «Якими будуть критерії для визначення майбутнього адміністративного центру об’єднаної територіальної громади?», «Хто визначатиме структуру та чисельність виконавчих органів нових громад?», «Навіщо об`єднувати громади, якщо суттєвого скорочення штатів не передбачається?», «Чи не призведе об`єднання територіальних громад до зменшення мережі бюджетних закладів?»

У підсумку присутні голови Городнянщини висловили думку про необхідність їхнього залучення до складання проекту перспективного плану формування територій громад.
 

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.