Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 19:04:05

Відбувся семінар-тренінг “Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”

13.02.2012   08:19

10 лютого на базі Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся семінар-тренінг “Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”.

Захід, участь в якому взяли представники територіальних громад області, керівники та провідні спеціалісти управлінь і відділів виконавчих комітетів місцевих рад, відомі чернігівські експерти з реклами та брендінгу, проведено в рамках міжнародного проекту, що здійснюється Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Чернігівську обласну раду на семінарі представляли депутати: Микола Звєрєв, Сергій Журман, Юрій Богомолець, та представники виконавчого апарату обласної ради: начальник аналітичного відділу Лоліта Ладиженська та начальник відділу інформаційного забезпечення і зв’язків з громадськістю Олександр Соломаха.

Як наголосив директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін, головною метою проведення семінару-тренінгу у Чернігові стало ознайомлення представників органів місцевого самоврядування Чернігівщини із кращими практиками брендингу та промоушену міст, формування інвестиційної і туристичної привабливості територій.

З досвідом розробки та затвердження логотипу міста Чернігова з учасниками семінару-тренінгу поділилася заступник Чернігівського міського голови Анна Романова. Вона наголосила на необхідності запозичення кращого європейського досвіду для підвищення привабливості територій. “Місто з конкретно сформованим брендом має низку переваг. Адже його бренд активізує розвиток туризму. А це, у свою чергу, тягне за собою появу нових робочих місць”, – сказала Анна Романова.

На особливій ролі бізнесу в брендингу територій зупинився депутат обласної ради Микола Звєрєв. Він, зокрема, акцентував увагу на необхідності щонайскорішого впровадження адміністративної реформи, яка б значно спростила механізми вирішення багатьох проблем, як в житті територіальних громад, так і у бізнес-середовищі. “Ефективне соціальне партнерство між бізнесом і місцевим самоврядуванням не можливе без законодавчо закріпленим за останнім права самостійно розпоряджатися своїми коштами”, – резюмував депутат.

Зі змістовною презентацією перед учасниками семінару виступила директор АСК “Prime media” (Чернігів) Тетяна Бойко. Вона поділилася досвідом про те, як за порівняно невеликі кошти можна провести ефективну PR-кампанію міста, провести загальноукраїнський конкурс з розробки логотипу та створення соціальної реклами громади.

Інші виступаючі акцентували увагу слухачів на конкретних порадах при здійсненні брендування міст та провели тренінг “Створення позитивного іміджу міста”.

Як заявили організатори заходу, за підсумками чернігівського семінару-тренігу буде випущено збірку матеріалів, яка міститиме приклади кращих вітчизняних практик брендування міст. Брошура буде корисною як для “піарників”, так і керівників територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 29 нових випадків COVID-19

Виявлено 29 нових випадків COVID-19 18:44

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 січня в області зафіксовано 29 нових випадків COVID-19.

Регіональне відділення Асоціації міст України продовжує проводити практикуми

Регіональне відділення Асоціації міст України продовжує проводити практикуми 16:05

27 січня у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Оренда комунального майна як функція повноважень територіальної громади».

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту в Чернігові відбувся пам'ятний захід в урочищі Березовий Рів

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту в Чернігові відбувся пам'ятний захід в урочищі Березовий Рів 15:55

У всьому світі 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році війська 60-ї армії 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау на території сучасної Польщі.

Патрульні продовжують виявляти у громадян, ймовірно, наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян, ймовірно, наркотичні речовини 15:50

Близько 7-ї години вечора, під час патрулювання, поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який кричав та розмахував руками біля однієї з багатоповерхівок, що на проспекті Миру.

За минулу добу рятувальники 13 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

За минулу добу рятувальники 13 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:47

Упродовж минулої добу підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 5 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини