Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:03:36

Тренінг - шанс розпочати нове життя

02.04.2015   13:55Агенцiя

З метою підтримки людей, які вимушено залишили свої домівки в Луганській та Донецькій областях і переїхали на Чернігівщину, цього тижня в Чернігівському МЦЗ відбувся психологічний тренінг «Шлях до себе».

Зрозуміти всю глибину страждань і допомогти подолати душевний біль та розпочати життя з нуля якнайкраще може лише та людина, яка сама пережила подібне, тому проводити заняття запросили переселенку з Луганська Наталію Дудіч, вона ж – психолог та керівник благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Ера Милосердя - 14».

Основне завдання тренінгу – допомогти людям подолати відчуття постійної тривоги, адаптуватись до нових реалій та знайти додаткові внутрішні ресурси для пошуку роботи.

За допомогою вправ «Хто я?», «Колесо життя», «Чарівне дзеркало», «Картина світу» учасники заходу вчилися самопізнанню та самоконтролю, а також - відновлювати психологічний баланс, розуміти власні цілі, аналізувати вчинки, бути активними та відповідальними, будувати стосунки з іншими людьми. Психолог зауважила, щоб сила думки працювала на людину, потрібно розвивати позитивне ставлення до життя, у кожного має бути внутрішнє психологічне налаштування на успіх. Присутнім пояснили, що людина, яка переживає сильну тривогу, страх, занепокоєння не може дати собі раду й з матеріальними проблемами.

Переселенці ознайомилися з алгоритмом, правилами та принципами планування, розповсюдженими помилками пошуку роботи. Цікавими були вправи на самопрезентацію, основи ораторської майстерності, визначення своєї компетентності.

Групові завдання та дискусії сприяли підвищенню настрою та створенню атмосфери єдності. Головний висновок, якого дійшли учасники заходу: в цей нелегкий для країни час необхідними є підтримка один одного та взаємовиручка, а нові знайомства допоможуть швидше адаптуватись до нових умов життя.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини