Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:01:10

"Політичні погляди не можуть бути перешкодою для духовного життя людини…"

01.04.2015   17:13Агенцiя

31 березня в приміщенні Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП відбувся «круглий» стіл на тему: «Зв’язок релігії та політики в процесі Українського державотворення».

Для участі  були запрошені викладачі та студенти Чернігівського Духовного училища регентів-псаломщиків, студенти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, викладачі та студенти ЧІ МАУП.

Під час заходу були розглянуті наступні доповіді: «Основні погляди на взаємовідносини церкви та держави» - викладач Чернігівського духовного  училища регентів-псаломщиків Лобанов Ю.А.;   «Вплив католицизму та православ’я на формування української культури та державності» - Олександр Гайда, студент Чернігівського  духовного училища регентів-псаломщиків, «Релігійна палітра сучасної України» - Євган Леся, студентка  3 курсу  економічного факультету ЧІ МАУП; «Законодавча база взаємовідносин церкви та держави» - Стадник Ігор, студент 2 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП; «Християнство та патріотизм» - Щекотіхіна Ольга, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Роль церкви в останніх політичних подіях  України (2013-2014 рр.)» - Гальчак Аліна, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України.

Протягом «круглого» столу відбулась жвава дискусія, але особливо всіх зацікавила тема «Християнство та патріотизм». Так у виступі Ольги Щекотіхіної були зроблені висновки про те, що в любові до Вітчизни велику роль відіграє культурне зближення народів нашої багатонаціональної країни, повне розуміння і братерська повага до інтересів і потреб інших народів.

Кандидат філософських наук, доцент кафедри «Гуманітарних наук» ЧІ МАУП Співак Володимир Васильович в своєму заключному слові висловив подяку усім учасникам «круглого» столу за змістовні доповіді та побажав успіхів у роботі та навчанні.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.