Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:03:39

Досвід – для майбутніх колег

30.03.2015   14:34Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів традиційну лекцію для молоді, яка проходить навчання у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців. Короткотерміновий семінар має назву – "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи"

Студенти випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які стали учасниками семінару, планують у майбутньому пов'язати свою професійну діяльність із роботою в органах місцевого самоврядування і державної влади. За інформацією організаторів, цього року для участі в програмі було відібрано 31 студента.

Міський голова розповів майбутнім колегам про особливості служби в органах місцевого самоврядування, сучасний соціально-економічний розвиток Чернігова, принципи формування доходів і видатків міського бюджету, цільові міські програми, що діють в обласному центрі Чернігівщини. Та, мабуть, найбільш цінними були поради наприкінці лекції. Зокрема, О.Соколов побажав молодим людям завжди залишатися людяними, незалежно від займаних посад, і ніколи не ставити перед підлеглими завдань, які не знаєш, як виконати сам.

Хлопці і дівчата мали можливість поставити свої питання міському голові й отримати на них відповідь. Молодь цікавили перспективи розвитку Чернігова, перегляд вартості проїзду в міському громадському транспорті тощо.

На згадку про лекцію керівник Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців Володимир Бойко подарував міському голові книгу "Владні інституції Чернігово-Сіверщини. Ілюстрована історія", що побачила світ у 2014 році.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини