Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:19:53

Без участі молоді, реформування влади в Україні не буде ефективним

27.03.2015   13:27Агенцiя

26 березня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників держустанов відбувся круглий стіл на тему «Європейський шлях розвитку України: реформа системи місцевого самоврядування».

Захід відбувся в рамках тематичного короткотермінового семінару за програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» для студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади. На запрошення Центру, в роботі «круглого столу» взяв участь і голова обласної ради Микола Звєрєв.Звертаючись до студентів, керівник наголосив на важливості участі молоді у виробленні державної політики. За його словами, для того, щоб стати успішним і конкурентоспроможним на державній службі, в органах місцевого самоврядування необхідно мати базову освіту, знання з іноземної мови та бути перспективним у Європейському вимірі, адже Україна вже зробила свій проєвропейський шлях розвитку.Керівник підкреслив, що він - прихильник децентралізації влади, хоча вона і не ідеальна, але успішна модель розвитку територій. Основна ж мета - зробити Чернігівську область успішною, оскільки це унікальний регіон, який має високий ресурсний, кадровий, інтелектуальний потенціал.- Державне управління повинне бути ефективним. Нинішня його система не відповідає людським цінностям. Її айсберг – це тотальна корупція. Має будуватися нова система народовладдя, яка б створювала такі умови, в яких людина почуватиметься успішною, - наголосив очільник обласної представницької влади.

На завершення свого виступу Микола Звєрєв закликав випускників вузів самим будувати власне життя та дотримуватися і ніколи не відступати від трьох основних принципів – професіоналізму, порядності і віри.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.