Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:37:24

Рятувальники та відповідальні особи хімічно-небезпечних об’єктів області відпрацювали дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій

27.03.2015   07:01Агенцiя

25 березня у Чернігові на базі КЕП "Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "Технова" з відповідальними особами хімічно-небезпечних об’єктів області та керівниками районних і міських відділів Управління ДСНС відбувся семінар з показовим об’єктовим тренуванням щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В ході семінарських занять під головуванням заступника начальника УДСНС підполковника служби цивільного захисту Юрія Аникієнка, у формі діалогу обговорені питання щодо стану забезпечення працівників хімічно-небезпечних підприємств засобами індивідуального захисту, впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, а також порядку організації та проведення спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту на таких підприємствах.

Під час показового тренування з залученням спеціалізованих служб міста відпрацьовано сигнали оповіщення та евакуації персоналу КЕП "Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми "Технова" в захисну споруду, яка розташована на території підприємства. Крім того, в рамках тренування співробітниками бригади екстреної медичної допомоги проведені практичні заняття щодо надання першої невідкладної допомоги постраждалим внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій.

На завершення, підрозділами оперативно-рятувальної служби спільно з персоналом об’єкту відпрацьовані дії по ліквідації надзвичайної ситуації з виливом хімічно-небезпечної речовини. Відділенням радіаційно-хімічного та біологічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС проведено розвідку стану небезпеки та організовано накладання на пошкоджену цистерну спеціального бандажу. З метою зменшення концентрації парів, пожежно-рятувальним підрозділом проведено осадження небезпечної хмари водними струменями.

За результатами семінару та тренування визначені основні заходи щодо покращення стану захисту населення і територій області від хімічних небезпек.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини