Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 16:38:26

“Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи”

09.02.2012   09:02

Зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів м. Чернігова, які навчатимуться протягом двох тижнів за програмою вищеназваного семінару, пройшла сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Молоді люди, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади, мали змогу зустрітися з представниками керівних органів державної влади задля того, щоб краще усвідомити необхідність і користь даного навчання, а також отримати уявлення про основи державного управління та організацію функціонування управлінських структур.

“Таке навчання є певним шансом для молодих людей підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці і здобути престижну посаду. Оскільки бажаючих навчатися виявилося більше, ніж передбачено програмою заходу, тому сьогоднішня зустріч призначена відібрати тих учасників навчання, які б найбільше відповідали нормам і вимогам функціонування управлінських структур”, – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Заступник голови Чернігівської обласної ради, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук розповів про призначення і структуру роботи обласної ради і обласної державної адміністрації, а також про формування влади на рівні районів. “Проявити себе та свої організаторські здібності – це ознака становлення себе як особистості. На сьогоднішній день працювати в управлінських структурах досить важко, але водночас створення дієздатної команди управлінців сприятиме успішному і перспективному розвитку нашого народу”, – наголосив Валентин Мельничук.

У своєму виступі заступник голови-керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління Микола Стрілець наголосив на важливості підготовки молодих кадрів до проходження державної служби в органах влади, адже добробут української держави залежить від рівня виконання професійних завдань і якості діяльності корпусу державних службовців.

Ірина Протченко, начальник управління державної служби Головдежслужби України в області, магістр державної служби, розповіла про встановлення заробітної плати, виплат за вислугою років, а також певні обмеження у професійній діяльності держслужбовців.

Про досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування студентам також розповідали заступник керівника апарату облдержадміністрації, представник всеукраїнської громадської організації Спілки молодих державних службовців Юрій Музика та головний спеціаліст з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення там зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Максим Цирулін.

В рамках заходу відбулося анкетування студентів та їх тестування на предмет знання Конституції України та Закону України “Про державну службу”, за результатами якого буде сформована група учасників семінару, що проходитиме наприкінці березня поточного року.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до  бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 14:12

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків за січень-червень 2021 року сплачено майже 6,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1,5 млрд грн або на 30 відс. більше за факт надходжень відповідного періоду минулого року, та близько 3 млрд грн єдиного внеску (на 20 відс. або на 503 млн грн більше минулорічного показника).

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон 14:01

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосівка, що під Прилуками. Це одна з десяти ділянок національної траси, де зараз йдуть дорожні роботи. Її протяжність - 3,9 км. Раніше тут була стара бетонна дорога. Після капітального ремонту буде комфортне для проїзду асфальтобетонне покриття.

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають 13:54

Чергове засідання відбулося 29 липня в Носівській міськраді. Ініціатор заходу – Чернігівський обласний центр зайнятості.