Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 19:12:32

“Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи”

09.02.2012   09:02

Зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів м. Чернігова, які навчатимуться протягом двох тижнів за програмою вищеназваного семінару, пройшла сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Молоді люди, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади, мали змогу зустрітися з представниками керівних органів державної влади задля того, щоб краще усвідомити необхідність і користь даного навчання, а також отримати уявлення про основи державного управління та організацію функціонування управлінських структур.

“Таке навчання є певним шансом для молодих людей підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці і здобути престижну посаду. Оскільки бажаючих навчатися виявилося більше, ніж передбачено програмою заходу, тому сьогоднішня зустріч призначена відібрати тих учасників навчання, які б найбільше відповідали нормам і вимогам функціонування управлінських структур”, – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Заступник голови Чернігівської обласної ради, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук розповів про призначення і структуру роботи обласної ради і обласної державної адміністрації, а також про формування влади на рівні районів. “Проявити себе та свої організаторські здібності – це ознака становлення себе як особистості. На сьогоднішній день працювати в управлінських структурах досить важко, але водночас створення дієздатної команди управлінців сприятиме успішному і перспективному розвитку нашого народу”, – наголосив Валентин Мельничук.

У своєму виступі заступник голови-керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління Микола Стрілець наголосив на важливості підготовки молодих кадрів до проходження державної служби в органах влади, адже добробут української держави залежить від рівня виконання професійних завдань і якості діяльності корпусу державних службовців.

Ірина Протченко, начальник управління державної служби Головдежслужби України в області, магістр державної служби, розповіла про встановлення заробітної плати, виплат за вислугою років, а також певні обмеження у професійній діяльності держслужбовців.

Про досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування студентам також розповідали заступник керівника апарату облдержадміністрації, представник всеукраїнської громадської організації Спілки молодих державних службовців Юрій Музика та головний спеціаліст з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення там зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Максим Цирулін.

В рамках заходу відбулося анкетування студентів та їх тестування на предмет знання Конституції України та Закону України “Про державну службу”, за результатами якого буде сформована група учасників семінару, що проходитиме наприкінці березня поточного року.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 29 нових випадків COVID-19

Виявлено 29 нових випадків COVID-19 18:44

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 січня в області зафіксовано 29 нових випадків COVID-19.

Регіональне відділення Асоціації міст України продовжує проводити практикуми

Регіональне відділення Асоціації міст України продовжує проводити практикуми 16:05

27 січня у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Оренда комунального майна як функція повноважень територіальної громади».

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту в Чернігові відбувся пам'ятний захід в урочищі Березовий Рів

У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту в Чернігові відбувся пам'ятний захід в урочищі Березовий Рів 15:55

У всьому світі 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році війська 60-ї армії 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау на території сучасної Польщі.

Патрульні продовжують виявляти у громадян, ймовірно, наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян, ймовірно, наркотичні речовини 15:50

Близько 7-ї години вечора, під час патрулювання, поліцейські роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який кричав та розмахував руками біля однієї з багатоповерхівок, що на проспекті Миру.

За минулу добу рятувальники 13 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

За минулу добу рятувальники 13 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:47

Упродовж минулої добу підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 5 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини