Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 11:29:03

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед студентської молоді Національного технологічного університету

20.02.2015   08:00Агенцiя

18-19 лютого у Чернігові співробітники обласного Управління ДСНС та організації Товариства Червоного хреста України провели профілактично-роз’яснювальні заняття з питань цивільного захисту серед студентської молоді Національного технологічного університету та його структурного підрозділу - навчально-наукового інституту права і соціальних технологій.

До проведення профілактичної роботи долучились сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

У лекційних аудиторіях фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій ознайомили студентів та педагогічний колектив із заходами безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій в умовах терористичної та військової загрози, діями за сигналами оповіщення.

Піротехніки Аварійно-рятувального загону наочно продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів та довели вимоги безпеки у разі виявлення таких, або невідомих предметів. В свою чергу представник обласної організації Товариства Червоного хреста України ознайомила присутніх із методами надання першої медичної допомоги постраждалим.

Одним з головних запитань, які виникали в ході спілкування, розташування захисних споруд у місті та області. Фахівцями було наголошено, що всю необхідну інформацію можна отримати на офіційному сайті, а також звернувшись чи зателефонувавши і любий час доби до консультаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області. На завершення, студенти переглянули тематичні відеоролики з питань цивільного захисту.

Керівництвом Національного технологічного університету було відмічено, що такі заходи вкрай потрібні, аби молодь змогла усвідомити можливі наслідки надзвичайних ситуацій, в тому числі і військового характеру та була готова до любих проявів терористичної загрози.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини