Фахівці ДСНС продовжують проводити профілактично-пізнавальні заняття з освітянами щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій
17 лютого у Чернігові фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели профілактично-пізнавальні заняття з керівниками гуртків Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Основна мета проведеного з освітянами заходу – довести до викладачів основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій під час терористичної або військової загрози з метою подальшого проведення відповідної профілактичної роботи в гуртках серед учнівської молоді.
Крім того, в ході заняття обговорені питання поведінки за сигналами оповіщення та евакуації у разі можливих надзвичайних ситуацій.
На завершення керівники гуртків переглянули навчальні профілактично-пізнавальні відеофільми з питань цивільного захисту.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.