Північ та південь України разом!
Нещодавно у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася зустріч євроклубів України «Північ та Південь разом». Учасники євроклубів з Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської та Чернігівської областей зустрілися з членами Євроклубу ліцею.
З вітальним словом до присутніх звернулися директор ліцею Галина Коломієць, керівник євроклубу «ЄвроЧОПЛ» Регіна Гусак та координатори інформаційної компанії Представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні».
Після цього відбулося знайомство з роботою євроклубів за допомогою короткої презентації кожного з них. Особливістю зустрічі стало проведення вправ «Світ як село в сто мешканців» та «Зроби крок вперед», спрямованих на розуміння проблем сучасного світу, важливості прийняття принципів толерантного ставлення, боротьби з дискримінацією тощо.
Візит делегації активістів учнівських євроклубів до Чернігова відбувся у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів, зокрема, вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів, які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах країни.
Мета кампанії — пояснення важливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).