Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:51:14

Розпочав роботу мобільний навчально-консультаційний пункт цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

12.02.2015   13:19Агенцiя

У Чернігівській області розпочав роботу мобільний навчально-консультаційний пункт цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Вперше його було розгорнуто в обласному центрі біля Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також Управління ДСНС проводили навчання населення та студентської молоді діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Робота мобільного консультаційного пункту організована таким чином, аби кожний його відвідувач зміг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення з питань гарантованого забезпечення цивільного захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій, в тому числі під час терористичної загрози та воєнних дій.

Фахівці пункту наочно продемонстрували методи користування засобами індивідуального захисту, надання першої медичної допомоги та вручили відвідувачам профілактичні пам’ятки і листівки.

Останні новини Чернігівщини

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.