Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 16:08:40

Платників Чернігівщини ознайомили з податковими новаціями

06.02.2015   12:58Агенцiя

У Чернігові відбувся загальний семінар з питань змін до Податкового кодексу України, на який були запрошені платники та представники громадськості Чернігівщини.

руки

руки

Організували захід фахівці Головного управління ДФС в області з метою надання платникам можливості отримати відповіді на питання, що виникають при застосуванні нововведень на практиці, з перших вуст.

Розпочинаючи захід, заступник начальника Головного управління Христина Будзяновська, подякувала платникам Чернігівщини, які незважаючи на складні умови діяльності минулого року в переважній більшості своєчасно і в повному розмірі виконували свої податкові зобов’язання, що допомогло забезпечити дохідну частину державного та місцевих бюджетів.

У минулому році надходження до загального фонду держбюджету від платників області склали понад 1,8 млрд. грн. Приріст до 2013 року становить більше 130 млн. грн. Спостерігається позитивна тенденція до збільшення рівня добровільної сплати податків.

До місцевих бюджетів області у минулому році надійшло майже 1,6 млрд. грн. Приріст до 2013 року становить 152,6 млн. грн.

Христина Іванівна закликала присутніх до плідного діалогу та наголосила, що жодне питання не залишиться поза увагою податківців.

Про найбільш суттєві нововведення розповідали фахівці провідних підрозділів. Зокрема, про основні напрями податкової реформи у 2015 році, яка передбачає: зменшення кількості податків та зборів вдвічі – з 22 до 11; спрощення розрахунку податку на прибуток (відтепер він буде розраховуватися на основі фінансової звітності); запровадження електронного адміністрування податку на додану вартість; збільшення ставок з податку на доходи фізичних осіб для більш заможних громадян; зниження ставок єдиного податку для малого бізнесу; розширення повноважень органів місцевого самоврядування щодо наповнення відповідних місцевих бюджетів у частині встановлення ставок по акцизному податку, податку на нерухомість, платі за землю, наданні пільг; введення на 2 роки мораторію на перевірки малого бізнесу (з обсягом доходу до 20 млн. грн. в рік) та запровадження податкового компромісу для податку на додану вартість та податку на прибуток.

Підсумовуючи семінар, Христина Іванівна побажала платникам якнайшвидшої адаптації до нового законодавства та успішного ведення бізнесу в непростих умовах 2015 року.

Платники отримали відповіді на запитання, серед яких були й такі, що потребують додаткових роз’яснень ДФС України. Податківці запевнили, що на всі проблемні питання платники отримають відповіді найближчим часом, як особисто, так і через розміщення на суб-сайті Головного управління.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини