Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 15:17:54

Молоді лідери вчились упереджувати та вирішувати конфлікти на III Школі Лідера "Відповідальна молодь"

06.02.2015   11:53Агенцiя

Про те, як вирішувати конфлікти і які вони взагалі існують говорили сьогодні, 4 лютого, у Школі Лідера «Відповідальна молодь». Тренінг провела директор програм міжнародної громадської організації «Дім свободи України» Тетяна Бібік.

Усі учасники цьогорічного проекту, безперечно, є лідерами, кожен у своїй сфері. Та цей переконливий плюс інколи може затьмарити здоровий глузд і звичні дискусії переростають у серйозні протистояння. Та, як зазначила Тетяна Бібік, конфлікт не завжди є негативним явищем, а скоріш навпаки. Адже в такому процесіз’являється можливість почути і проаналізувати протилежні вашим погляди і в результаті знайти компроміс.

І, чи не вперше, тренінг став відкритим діалогом. Учасники ділилися власним досвідом розв’язання конфліктних ситуацій та спільно шукали вихід із ще існуючих.
Звичайно, не можна було оминути увагою найбільший існуючий конфлікт — протистояння на сході України.

— Почуту інформацію можна застосувати негайно. Практичність тренінгу просто зашкалює, — ділиться враженнями учасниця навчання, аспірантка Української академії банківської справи Аліна Височина.

Природа конфліктів наскільки різна, що збагнути її досить важко. Та після тренінгу абсолютно кожен зрозумів, що боятися їх точно не варто.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини