Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 09:29:36

На Чернігівщині стартував педагогічний марафон "Учитель року – 2015"

03.02.2015   09:05Агенцiя

Урочисте відкриття ІІ етапу найпрестижнішого та найвагомішого за своїм потенціалом, а цьогоріч ще й ювілейного 20-го, всеукраїнського конкурсу "Учитель року" відбулося 2 лютого на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

20 кращих учителів української мови та літератури, хімії, образотворчого мистецтва, правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівської області, які успішно пройшли усі попередні конкурсні випробування, змагатимуться у майстерності викладання, презентації власного педагогічного досвіду з викладання обраної дисципліни під час фінального етапу.

Привітали присутніх з початком конкурсу професійної майстерності освітян заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, в.о.ректора Чернігвського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Віктор Довбня.

Микола Конопацький зазначив, що незважаючи на важкі часи, яка зараз переживає наша країна, відстоюючи власну незалежність і цілісність, більше 70 освітян області охоче відгукнулись на участь у цьому конкурсі, щоб попри усі негаразди продемонструвати свої знання, презентувати власні напрацювання і поділитись з колегами цікавим досвідом та методичними ідеями.

Заступник начальника Управління освіти і науки також наголосив на важливості побудови цілісної системи національно-патріотичного виховання, яке в наш час набуває особливого значення у навчально-виховному процесі кожного закладу. Наостанок він побажав усім конкурсантам гідно представити власні педагогічні надбання, успіхів на кожному етапі змагань та здобуття омріяних перемог.

Щирі усмішки і радісний настрій усім учасникам урочистого відкриття подарували маленькі учні спеціалізованої ЗОШ І ст. № 36 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.

Протягом трьох конкурсних днів учасники педагогічних змагань створять та презентують власний творчий освітній проект, проведуть урок та його самоаналіз на базі визначених навчальних закладів м. Чернігова.

Слід зазначити, що характерною особливістю конкурсу у 2015 році є його відкритість і прозорість. Конкурсантами розміщено власні блоги, відеозаписи майстер-класів в мережі Інтернет, в онлайн режимі проходило визначення рівня фахової підготовки. До складу журі входять досвідчені учителі, які були переможцями та лауреатами конкурсу попередніх років. Крім того, уперше до оцінювання результатів змагань залучено психологів, фахівців інформаційно-комунікаційних технологій.

Оцінювання робіт конкурсантів на кожному етапі другого туру змагань здійснюється за визначеною бальною системою з урахуванням специфіки навчального предмета та відповідно до критеріїв, що встановлені центральним оргкомітетом конкурсу. За загальною кількістю балів конкурсних випробувань фінального етапу членами журі визначаються переможець та 4 лауреати конкурсу у кожній номінації.

Вшанування та нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбудеться 4 лютого в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини