Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:58:08

Учитися ніколи не пізно

29.01.2015   09:05Агенцiя

Виявляється, у нашому місті багато людей мудрого віку, які взяли на озброєння цей девіз та із завзяттям опановують науки. У бібліотеці імені Михайла Коцюбинського на прохання студентів «Університету 60+» відкрився новий факультет — історичний, повідомили "Чернігівські відомості".

Бажання дізнатися більше про історію своєї країни, рідного краю зібрало в стінах бібліотеки багато молодих душею людей. Привітати їх прийшли відомі чернігівські історики, дослідники, працівники Історичного музею імені Тарновського та національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Відкриваючи захід, директор міської центральної бібліотечної системи Ніна Власенко привітала й подякувала всім присутнім за підтримку та втілення в життя проекту створення в Чернігові «Університету 60+». Уже другий рік поспіль працює університет, і 180 студентів уже отримали дипломи. Бажання вчитися охоплює все більше людей похилого віку. Відкриття історичного факультету — яскраве тому підтвердження, бо він створений саме на прохання студентів.

«Сучасне знаходиться на дорозі між минулим і майбутнім, — цими словами нашого відомого земляка Олександра Довженка розпочав свій виступ директор Інституту історії, етнології та правознавства імені О. Лазаревського Олександр Коваленко. — Бажання вивчати свою історію — це природно для людей будь-якого віку, і дуже добре, що в «Університеті 60+», чи як його ще називають «Університет третього віку», відкрився історичний факультет. Ми будемо всіляко його підтримувати, а наші викладачі із задоволенням читатимуть лекції новим студентам».

Провідний спеціаліст національного заповідника «Чернігів стародавній» Алла Доценко ознайомила слухачів із тематикою лекцій та запросила всіх відвідати пам’ятки історії, а працівники історичного музею імені В. Тарновського розповіли про цікаві проекти музею та запросили всіх ознайомитися з експозиціями.

Наприкінці урочистого відкриття факультету студентів привітали учні музичної школи № 2 імені
Є. Богословського, які підготували гарний концерт.


http://vid.cn.ua/content/view/11630/65/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.