Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 16:19:35

Знайти перше робоче місце допоможе служба зайнятості

04.02.2012   11:17Агенцiя

Пройде ще небагато часу і тисячі випускників професійно-технічних і вищих навчальних закладів, отримавши дипломи, вийдуть на ринок праці в пошуках роботи.

Працевлаштуватись молодим фахівцям непросто, адже роботодавці віддають перевагу особам з досвідом роботи. Зорієнтуватися на ринку праці та знайти роботу їм допомагає служба зайнятості. З цією метою 3 лютого в Ніжинському МРЦЗ було проведено інформаційний семінар для молоді.

24 випускники профтехзакладів і вишів отримали інформацію про ситуацію ринку праці та послуги служби зайнятості. Однією з ефективних програм служби зайнятості є надання дотації роботодавцю для забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем. У разі працевлаштування за нею служба зайнятості протягом року покриває витрати роботодавця, який взяв на роботу випускника.

А протягом другого року роботодавець має зберігати робоче місце за таким працівником за власний рахунок. Таким чином, робота на дотаційному місці гарантує зайнятість “свіжоспеченому” випускнику щонайменше на два роки.
 
У виграші залишаються і роботодавець, який здобуває хоча й молодого, але кваліфікованого спеціаліста, та ще й отримує компенсацію його зарплатні, і фахівець-початківець, котрий отримує перше робоче місце.

Працівники Ніжинського МРЦЗ зауважили, що за ці два роки молода людина має шанс закріпити на практиці набуті у навчальному закладі знання і стати кваліфікованим спеціалістом.

Наступним кроком центру зайнятості стане вже семінар з роботодавцями щодо працевлаштування випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів на дотаційні робочі місця.


Ірина Котлярова, начальник відділу інформаційних систем Ніжинського МРЦЗ

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до  бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 14:12

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків за січень-червень 2021 року сплачено майже 6,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1,5 млрд грн або на 30 відс. більше за факт надходжень відповідного періоду минулого року, та близько 3 млрд грн єдиного внеску (на 20 відс. або на 503 млн грн більше минулорічного показника).

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон 14:01

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосівка, що під Прилуками. Це одна з десяти ділянок національної траси, де зараз йдуть дорожні роботи. Її протяжність - 3,9 км. Раніше тут була стара бетонна дорога. Після капітального ремонту буде комфортне для проїзду асфальтобетонне покриття.

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають 13:54

Чергове засідання відбулося 29 липня в Носівській міськраді. Ініціатор заходу – Чернігівський обласний центр зайнятості.