Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 13:11:07

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС підвищили свою професійну майстерність на смузі психологічної підготовки

24.01.2015   10:22

Професія рятувальника являється однією з найбільш небезпечних, адже вимагає від людини ризикувати своїм здоров'ям і навіть життям. Оперативність і злагодженість дій підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій неможлива без практичних навчань і тренувань, під час яких відточується майстерність, відпрацьовуються елементи з ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС не виключення з правил, тож як і весь особовий склад Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби постійно підвищують свою професійну майстерність.

23 січня на смузі психологічної підготовки у обстановці, максимально наближеній до реальної, відбулись практичні відпрацювання по ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій. Рятувальники працювали за умов непридатного для дихання середовища та низьких температур.

Сформовані ланки газодимиозахісників у апаратах на стислому повітрі долали лабіринт, естакаду та інші перешкоди, а також ліквідували пожежу палаючого автобусу. 

Співробітники Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які забезпечували проведення тренувань, нагадали технічні характеристики аварійно-рятувального обладнання, яке використовується при ліквідації надзвичайних ситуацій. Офіцери апарату Управління ДСНС практично відпрацювали роботи по наданню невідкладної допомоги постраждалим під час дорожньо-транспортних пригод. Всі поставлені завдання виконані на високому професійному рівні з дотриманням правил безпеки праці.

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини