Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 11:35:17

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС підвищили свою професійну майстерність на смузі психологічної підготовки

24.01.2015   10:22

Професія рятувальника являється однією з найбільш небезпечних, адже вимагає від людини ризикувати своїм здоров'ям і навіть життям. Оперативність і злагодженість дій підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій неможлива без практичних навчань і тренувань, під час яких відточується майстерність, відпрацьовуються елементи з ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Офіцери апарату обласного Управління ДСНС не виключення з правил, тож як і весь особовий склад Чернігівського гарнізону оперативно-рятувальної служби постійно підвищують свою професійну майстерність.

23 січня на смузі психологічної підготовки у обстановці, максимально наближеній до реальної, відбулись практичні відпрацювання по ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій. Рятувальники працювали за умов непридатного для дихання середовища та низьких температур.

Сформовані ланки газодимиозахісників у апаратах на стислому повітрі долали лабіринт, естакаду та інші перешкоди, а також ліквідували пожежу палаючого автобусу. 

Співробітники Аварійно-рятувального загону спецпризначення, які забезпечували проведення тренувань, нагадали технічні характеристики аварійно-рятувального обладнання, яке використовується при ліквідації надзвичайних ситуацій. Офіцери апарату Управління ДСНС практично відпрацювали роботи по наданню невідкладної допомоги постраждалим під час дорожньо-транспортних пригод. Всі поставлені завдання виконані на високому професійному рівні з дотриманням правил безпеки праці.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад 10:55

У Чернігівській ОДА пройшла конференція «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я» за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Андрія Віленського, директорки Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Вікторії Мілютіної, керівників громад Чернігівщини, медичних закладів області, керівників структурних підрозділів НСЗУ.

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку 10:43

У великій залі виконавчого комітету пройшла зустріч кандидатів у члени робочої групи з місцевого економічного розвитку із програмним спеціалістом Програми «DOBRE» Наталією Сафроновою.

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена 10:30

Програма трансформації мережі закладів загальної середньої освіти у місті Чернігові затверджена депутатами Чернігівської міської ради. Відповідне рішення прийняте на засіданні 5-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 лютого.

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій 10:20

У четвер, 25 лютого, в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради громад та територій.