Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:24:11

Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України у 2015 році оголошує набір слухачів (студентів) на навчання

22.01.2015   08:32Агенцiя

До уваги абітурієнтів та їхніх батьків!

Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України у 2015 році оголошує набір слухачів (студентів) на навчання на контрактній основі за кошти фізичних і юридичних осіб на базі повної загальної середньої освіти для підготовки фахівців ступеня вищої освіти «бакалавр» за напрямом підготовки 6.030401 «Правознавство» на денну і заочну форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю 5.03040102 «Правоохоронна діяльність».

Для отримання детальної інформації стосовно умов прийому до коледжу слід звертатись за телефоном до приймальної комісії (0462) 65-39-19.

Запрошуємо відвідати день відкритих дверей, що відбудеться 07 лютого 2015 року об 11 годині в приміщенні Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України за адресою:

м. Чернігів, вул. Горького, 34.

Правила прийому до коледжу у 2015 році розміщені на сайті коледжу: www.dkvs-college.org

Останні новини Чернігівщини

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 травня до 8:00 27 травня 2020 року.

Особи нічних “малевичів” встановили

Особи нічних “малевичів” встановили 08:40

Працівники Чернігівського міського відділу поліції вже опитали нічних горе-малевичів, які розмалювали в ніч з неділі на понеділок фасади будинків на вулиці Рокосовського.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:30

Чернігівська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсним договір закупівлі товарів на суму понад 3 млн грн.

У Городнянському районі поліція затримала групу розбійників

У Городнянському районі поліція затримала групу розбійників 08:15

Оперативники сектору кримінальної поліції Городнянського району разом з колегами з управління карного розшуку Головного управління Нацполіції в області під процесуальним керівництвом районної прокуратури затримали групу осіб за підозрою у розбійному нападі на подружжя пенсіонерів.