Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 17:08:31

Стартував проект “Студенти – для місцевого самоврядування“

03.02.2012   11:17

Чернігівський міський голова Олександр Соколов традиційно зустрівся із студентами, що стажуватимуться у міській раді.

Молоді люди і міський голова спілкувалися у неофіційній обстановці. Керівник Чернігова розповів про особливості соціально-економічного розвитку міста, напрямки діяльності органів місцевого самоврядування щодо виконання власних і делегованих повноважень. Під час зустрічі кожен з учасників мав змогу поставити запитання міському голові. Студентів цікавили перспективи розвитку міста, вирішення екологічних проблем і доля лісопарку Ялівщина, робота міського громадського транспорту, співпраця з іноземними партнерами.

Олександр Соколов позитивно оцінив зустріч і пообіцяв, що по завершенню стажування обов’язково ще раз зустрінеться із студентами, аби дізнатися, як вони оцінюють отриманий досвід у Чернігівській міськраді.

“Потрібно, щоб молоді люди приходили працювати в органи місцевого самоврядування, свідомо приходили”, – сказав він.

Переможцями конкурсного відбору, що проводився міською громадською організацією “Молодіжний інформаційний центр”, стали 5 студентів, які представляють Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, Чернігівський технологічний університет та Чернігівський державний інститут економіки та управління. Вони більш детально вивчатимуть роботу органів місцевого самоврядування у різних відділах і управліннях міськради, а також ознайомляться з роботою Чернігівської обласної і кількох районних рад.

Стажування студентів в органах місцевого самоврядування у рамках програми “Студенти – для органів місцевого самоврядування” сьомий рік поспіль організовує “Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжний інформаційний центр” спільно з громадською організацією “Молодіжна альтернатива” (м. Київ).

Проект реалізується у 10 регіонах країни, його мета – залучення молоді до активної участі у громадському житті свого міста. А також надання можливості студентам, котрі мають намір працювати в органах влади, отримати певний професійний досвід. Проект “Студенти – для органів місцевого самоврядування” не підтримується жодною політичною силою і є позапартійним.

Серед тих, хто брав участь у проекті в 2006-2011 роках, були студенти вищих навчальних закладів міста, які пройшли конкурсний відбір. Під час стажування молоді люди мали нагоду ознайомитися з роботою Чернігівської міської ради, поспілкуватися з колегами з інших міст під час спільних тренінгів та круглих столів, поділитися своїми враженнями і позитивним досвідом проходження стажування.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до  бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 14:12

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків за січень-червень 2021 року сплачено майже 6,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1,5 млрд грн або на 30 відс. більше за факт надходжень відповідного періоду минулого року, та близько 3 млрд грн єдиного внеску (на 20 відс. або на 503 млн грн більше минулорічного показника).

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон

Поблизу села Манжосівка на трасі Н-07 почали вкладати асфальтобетон 14:01

Це відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу села Манжосівка, що під Прилуками. Це одна з десяти ділянок національної траси, де зараз йдуть дорожні роботи. Її протяжність - 3,9 км. Раніше тут була стара бетонна дорога. Після капітального ремонту буде комфортне для проїзду асфальтобетонне покриття.

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають

«Круглі столи» з питань детінізації зайнятості тривають 13:54

Чергове засідання відбулося 29 липня в Носівській міськраді. Ініціатор заходу – Чернігівський обласний центр зайнятості.