Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:32:15

Податківці та громадськість обговорили новації в законодавстві

19.01.2015   13:25

У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області відбулася зустріч з представниками бізнесу та громадських організацій. Тема спілкування - зміни до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи.

Захід відкрила заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області Христина Будзяновська. Перш за все, вона подякувала представникам громадськості  за ініціативу та активність щодо організації зустрічі, тема якої надзвичайно актуальна. Тому роз’яснювальна робота, зокрема у формі семінарів, буде активізована і на рівні податкових інспекцій.

Законодавчими  змінами навантаження з державного бюджету частково перекладено на місцеві бюджети, тимчасово введений мораторій і на проведення перевірок. Тому важливо своєчасно володіти інформацією, щоб цей процес був безболісним як для бюджету, так і для бізнесу.

Будзяновська Х.І. назвала ряд законодавчих нововведень, які спрямовані на зменшення податкового навантаження на бізнес та громадян, спрощення процедури оподаткування та детінізацію економіки. Зокрема, йшлося про відміну деяких податків та зборів, зміну ставок оподаткування,  нововведення в спрощеній системі оподаткування, в адмініструванні єдиного соціального внеску тощо.

Фахівці провідних підрозділів Головного управління ДФС у Чернігівській області розповіли про новації у податковому законодавстві. Зокрема, начальник управління оподаткування юридичних осіб Ірина Буглак роз’яснила зміни в оподаткуванні юридичних осіб. З нововведеннями в оподаткуванні фізичних осіб ознайомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Андрій Шалигін.

Заступник  начальника відділу  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Валерій Коваль говорив про зміни в оподаткуванні підакцизних товарів. Тема виступу начальника управління податкового та митного аудиту Євгенія Шульги –проведення  контрольно-перевірочної роботи. Всі виступаючі відповіли на численні запитання, які надійшли напередодні зустрічі та виникали під час спілкування.

Зміни щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб – важливий крок до детінізації ринку праці. До обговорення механізмів реалізації нововведень активно долучилися і представники обласного та міського центрів зайнятості. Зокрема, акцентували увагу на питаннях прозорості трудових відносин, йшлося про відповідальність за використання нелегальної найманої праці тощо.

В ході зустрічі надходили і пропозиції, які заслуговують на увагу. Така активна позиція бізнесу та громадськості Чернігівщини сприятиме успішній реалізації законодавчих змін, наповненню бюджетів та подальшому удосконаленню податкового законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.