Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 16:33:17

Податківці та громадськість обговорили новації в законодавстві

19.01.2015   13:25

У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області відбулася зустріч з представниками бізнесу та громадських організацій. Тема спілкування - зміни до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи.

Захід відкрила заступник начальника ГУ ДФС у Чернігівській області Христина Будзяновська. Перш за все, вона подякувала представникам громадськості  за ініціативу та активність щодо організації зустрічі, тема якої надзвичайно актуальна. Тому роз’яснювальна робота, зокрема у формі семінарів, буде активізована і на рівні податкових інспекцій.

Законодавчими  змінами навантаження з державного бюджету частково перекладено на місцеві бюджети, тимчасово введений мораторій і на проведення перевірок. Тому важливо своєчасно володіти інформацією, щоб цей процес був безболісним як для бюджету, так і для бізнесу.

Будзяновська Х.І. назвала ряд законодавчих нововведень, які спрямовані на зменшення податкового навантаження на бізнес та громадян, спрощення процедури оподаткування та детінізацію економіки. Зокрема, йшлося про відміну деяких податків та зборів, зміну ставок оподаткування,  нововведення в спрощеній системі оподаткування, в адмініструванні єдиного соціального внеску тощо.

Фахівці провідних підрозділів Головного управління ДФС у Чернігівській області розповіли про новації у податковому законодавстві. Зокрема, начальник управління оподаткування юридичних осіб Ірина Буглак роз’яснила зміни в оподаткуванні юридичних осіб. З нововведеннями в оподаткуванні фізичних осіб ознайомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Андрій Шалигін.

Заступник  начальника відділу  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Валерій Коваль говорив про зміни в оподаткуванні підакцизних товарів. Тема виступу начальника управління податкового та митного аудиту Євгенія Шульги –проведення  контрольно-перевірочної роботи. Всі виступаючі відповіли на численні запитання, які надійшли напередодні зустрічі та виникали під час спілкування.

Зміни щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб – важливий крок до детінізації ринку праці. До обговорення механізмів реалізації нововведень активно долучилися і представники обласного та міського центрів зайнятості. Зокрема, акцентували увагу на питаннях прозорості трудових відносин, йшлося про відповідальність за використання нелегальної найманої праці тощо.

В ході зустрічі надходили і пропозиції, які заслуговують на увагу. Така активна позиція бізнесу та громадськості Чернігівщини сприятиме успішній реалізації законодавчих змін, наповненню бюджетів та подальшому удосконаленню податкового законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.